Chat with us, powered by LiveChat
  • 0

BENU Blogs

Veselība 14.06.2024.

Izplatītākie mīti par hroniskām sāpēm

Hronisku sāpju ārstēšana ir komplekss process, kurā liela nozīme ir vairāku komponentu apvienošanai, no kuriem svarīgākais ir pacienta līdzestība. Taču nereti hronisku sāpju ārstniecību un arī pacienta līdzestību apgrūtina dažādi mīti. Kādi ir izplatītākie mīti par hroniskām sāpēm un kā tie skaidrojami, stāsta BENU Aptiekas piesaistītais eksperts, Veselības centrs 4 algologs dr. Matīss Mežals un BENU Aptiekas farmaceite Annija Dvēselīte.

Veselība 12.06.2024.

Speciālisti uzsver – atcerieties par melanomas riskiem!

Melanomai var būt dažādi iemesli, taču viens no izraisītājiem var būt saules ultravioletais starojums. Tāpēc visu gadu, bet īpaši siltajos vasaras mēnešos, nedrīkst aizmirst par savas ādas aizsardzību. Kādi ir melanomas rašanās iemesli, kā to diagnosticēt un kādi profilakses pasākumi jāveic ikvienam, stāsta BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, Veselības centrs 4 filiāles Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe Linda Kapteine-Veita un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece. 

Jaunumi 03.06.2024.

Svinam vasaru koši kopā ar BENU Aptieku!

BENU Aptieka palīdzēs ikvienam izbaudīt vasaru košāk, drošāk un patīkamāk! Visu vasaru lieliski piedāvājumi ar aktuālajiem produktiem gan skaistumam, gan profilaksei un veselības uzturēšanai! Lai pasargātu ādu no saules stariem, kā arī to atbilstoši koptu, lai vienmēr, dodoties pie dabas, līdzi būtu viss vajadzīgais aizsardzībai pret insektiem un neparedzētām raizēm, kad vajadzīgi kādi vitamīni, medikamenti vai vienkārši zinoša farmaceita padoms – BENU Aptieka ir kopā ar jums!

Veselība 30.05.2024.

Hroniskas sāpēs ir jāārstē – uzsver speciālisti

Hroniskas sāpes spēj ievērojami ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti un ne vien fizisko pašsajūtu, bet arī psihoemocionālo stāvokli. Diemžēl tās nav reta parādība, jo no tām cieš ievērojams skaits pacientu. Kāpēc hroniskas sāpes nedrīkstam ignorēt un kādas ir to ārstēšanas vai mazināšanas iespējas, stāsta Veselības centrs 4 algologs dr. Matīss Mežals un BENU Aptiekas farmaceite Annija Dvēselīte.

Veselība 24.05.2024.

Padomi, kā rūpēties par veselību karstā laikā – iesaka farmaceits

Šogad pavasaris ir pārsteidzis ar karstām gaisa temperatūrām, kas mudina cilvēkus vairāk doties svaigā gaisā, bet jāatceras, ka gan saule, gan karsts laiks ietekmē mūsu veselību. Kā mūsu veselību ietekmē karsts laiks, kas jāatceras cilvēkiem ar sirds vai hroniskām saslimšanām un ko darīt, ja parādās saules vai karstuma dūriena simptomi, stāsta BENU Aptiekas farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.

Veselība 23.05.2024.

Alerģisks rinīts – kā mazināt simptomus?

Pavasarī nereti saskaramies ar iesnām, kuras var izraisīt gan vīrusi, gan alergēni, jo sākusies aktīvā ziedēšanas sezona. Kas ir rinīts, kā to atšķirt no saaukstēšanās un kā sevi pasargāt alerģiju sezonā, stāsta BENU Aptiekas piesaistītās ekspertes, LUMPII ārstu prakses alergoloģe Antra Beķere, Alerģisko slimību izmeklēšanas un ārstēšanas centra alergoloģe Guna Ziedone un BENU Aptiekas farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.

Jaunumi 20.05.2024.

BENU Aptieka un Tamro Baltics darbinieki plašā pulkā startē Rimi Rīgas maratonā

18.–19.maijā Rīgā notika ikgadējais Rimi Rīgas maratons, piedāvājot skriet gribētājiem plašu distanču dažādību, lieliskas emocijas un saulainus laikapstākļus. Šogad dalībai šajās sacensībās dažādās distancēs reģistrējās 33 003 dalībnieki no 104 pasaules valstīm, kas, kā atzīst organizatori, ir teju lielākais Rimi Rīgas maratonā reģistrēto skrējēju skaits pasākuma vēsturē. Dalībnieku pulkam šogad pievienojās 26 entuziasma pilni apvienotās BENU Aptieka un Tamro Baltics komandas dalībnieki, kas pārstāvēja 5 km, 10 km un 21 km skriešanas distances, izbaudīja lielisko atmosfēru un jutās gandarīti par paveikto.

Veselība 17.05.2024.

Kādēļ ir tik būtiski sekot savam asinsspiedienam? Stāsta speciālisti

Ik gadu 17. maijā tiek atzīmēta Starptautiskā hipertensijas diena, kurā pievēršam uzmanību paaugstināta asinsspiediena profilaksei un dzīvesveidam, kas samazina tā risku. Kas ir hipertensija, kādi ir tās simptomi un kāda ietekme tās profilaksē ir dzīvesveidam, skaidro Eiropas Kardiologu biedrības, Eiropas Preventīvās kardioloģijas asociācijas jauno speciālistu vēstnese Latvijā, Veselības centrs 4 kardioloģe Barbara Vītola un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Veselība 16.05.2024.

Svarīgākās minerālvielas aktīvai vasarai – iesaka farmaceiti

Tuvojoties vasaras sezonai, ir svarīgi saprast, kādas minerālvielas ir nepieciešams uzņemt, lai vasarā justos enerģijas pilni, īpaši, ja ikdienā tiek veiktas fiziskās aktivitātes. Kuras ir svarīgākās minerālvielas aktīvai vasarai un kā atpazīt, ka organismā minerālvielu trūkst, stāsta BENU Aptiekas farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.

Veselība 14.05.2024.

Zobu kopšanas mīti un ikdienas ieradumi, kas kaitē veselīgam smaidam

Veselīgs smaids ir viena no skaistākajām rotām, kas ir mums līdzās ik dienas. Tomēr, neievērojot pareizu mutes kopšanas rutīnu un sekojot mītiem, varam pakļaut sevi nopientām veselības problēmām. Kādi ikdienas ieradumi kaitē zobu izskatam un veselīgumam, kādi ir izplatītākie mīti un kā palīdzēt zobus uzturēt veselīgus un baltus, skaidro BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, zobārste Darja Ķīse un BENU Aptiekas farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.

BENU Zāļu enciklopēdija 09.05.2024.

Aspirīna vēsture un nozīme mūsdienās

Par vienu no nozīmīgākajiem farmācijas jomas atklājumiem tiek uzskatīts tieši aspirīns, kas ticis izmantots pret sāpēm, drudzi un lai novērstu un ārstētu sirds un asinsvadu slimības. Kas ir aspirīns, kādos nolūkos to lieto mūsdienās un kāda piesardzība jāņem vērā, to lietojot, BENU Zāļu enciklopēdijas kampaņas ietvaros stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Atpūta pie dabas 02.05.2024.

Kā uzsākt pikniku sezonu droši un veselīgi? Iesaka farmaceiti

Pikniki pie dabas ir viena no iecienītākajām laika pavadīšanas aktivitātēm siltajās un saulainajās dienās, taču, lai pie dabas pavadītais laiks neradītu apgrūtinājumus vai veselības problēmas, ir jāatceras gan par aizsardzību no saules stariem un insektiem, gan pārtikas drošību, gatavojot dabā. Kas jāatceras un jāņem vērā, uzsākot pikniku sezonu, stāsta BENU Aptiekas farmaceiti Konstantīns Čerjomuhins un Liene Graudiņa.

Jaunumi 30.04.2024.

BENU Aptieku darba laiki svētkos

Cienījamie klienti!

Novēlam jums priecīgu svētku laiku un atgādinām, ka svētkos mainās aptieku darba grafiks. Ieskatieties zemāk esošajā informācijā, lai noskaidrotu sev vēlamās aptiekas darba laiku svētkos.

Veselība 29.04.2024.

Slavenā Vidusjūras diēta – kas ir tās pamatā?

Par Vidusjūras diētas ieguvumiem tiek runāts arvien plašāk – tā palīdz uzlabot veselību un pašsajūtu, kā arī ieviest ēdienkartē krāsainākas un daudzveidīgākas vēsmas. Kas ir Vidusjūras diētas veselības ieguvumu pamatā un kā to varam ieviest savā ikdienā? Stāsta ārste-uztura speciāliste Guna Havensone un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Veselība 28.04.2024.

Kā efektīvi ārstēt pēdu un nagu sēnīti? Stāsta speciālisti

Pēc slēgtajos apavos pavadītās ziemas, kā arī, iespējams, biežākas publisku baseinu, sporta klubu, pirts un saunu apmeklēšanas, mūs var sagaidīt nepatīkams pārsteigums – nagu un pēdu sēnīte. Kā to atpazīt, vai to var pilnībā izārstēt un kādi ir galvenie profilakses pasākumi, stāsta Veselības centrs 4 podoloģe Andželika Kašina un BENU Aptiekas farmaceits Konstantīns Čerjomuhins.

Skaistums 26.04.2024.

Hiperpigmentācija – kā no tās izvairīties?

Pavasarī, kad arvien vairāk laika pavadām dabā, baudot siltos saules starus, palielinās arī ādas apdegumu un hiperpigmentācijas risks. Kas ir hiperpigmentācija un kā no tās izvairīties, skaidro BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, dermatoloģe Elīza Sālījuma un BENU Aptiekas farmaceite Liene Graudiņa. 

Veselība 15.04.2024.

Depresija – kas ir veiksmīgas ārstēšanas pamatā?

Par depresijas nopietnību sabiedrības kopējā veselībā tiek runāts arvien biežāk. Tomēr joprojām pastāv virkne mītu par depresiju, tās attīstību, ārstēšanu un antidepresantu lietošanu. BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētāja, psihiatre Sandra Pūce un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece dalās ar būtiskāko saistībā ar depresijas iemesliem un ārstēšanas iespējām.

Skaistums

Skatīt visu

Veselība

Skatīt visu

Bērni un vecāki

Skatīt visu

Sievietēm

Skatīt visu

Aktīvs dzīvesveids

Skatīt visu

Atpūta pie dabas

Skatīt visu

Mājdzīvnieki

Skatīt visu

Jaunumi

Skatīt visu

Iepazīsti farmaceita profesiju!

Skatīt visu

BENU Zāļu enciklopēdija

Skatīt visu

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu