Chat with us, powered by LiveChat
  • 0

BENU Akadēmija

Jaunumi 06.12.2022.

Ar sirsnību pret slimību! Nepaliec malā! Ziedo kopā ar BENU!

Jau sesto gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”. Šīs kampaņas ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompensētos ārstniecības izdevumus.

Jaunumi 06.12.2022.

BENU Aptieka sveic svētkos!

Svētku laiks ir klāt!

Lai izdodas sajust svētku noskaņu, ieraudzīt svētku brīnumu un dāvāt siltumu un prieku saviem mīļajiem!

Vēlam mīlestības pilnus Ziemassvētkus un veselīgu Jauno 2023. gadu!

Veselība 02.12.2022.

Selēna nozīme organismā

Viens no antioksidantiem, par kura nozīmi runā arvien biežāk, ir selēns. Kāda ir tā loma mūsu organismā un ar kādiem pārtikas produktiem varam to pilnvērtīgi uzņemt? Kas ikvienam ir jāzina pirms selēnu saturošu uztura bagātinātāju lietošanas? Konsultē BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Veselība 01.12.2022.

Aptauja: pēdējā gada laikā vismaz vienreiz saaukstējušies 71% Latvijas iedzīvotāju

Vairāk nekā ½ jeb 71% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā ir saaukstējušies  (1–2 reizes — 50%, 3–4 reizes — 17%, 5–6 reizes — 2%, vēl vairāk — 2%). Tā secināts BENU Aptiekas Veselības monitoringa datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju SKDS, aptaujājot vairāk nekā 1000 respondentu. Turklāt visbiežāk saaukstējušies gados jaunāki respondenti, bet retāk – seniori.

Veselība 29.11.2022.

Eksperti uzsver: Sāc rūpēties par osteoporozes profilaksi jau šodien!

Lai arī pēdējos gados par osteoporozi jeb “trauslo kaulu slimību”, tās riskiem un profilaksi runā arvien plašāk, tās izplatība noteiktās vecuma grupās ir ļoti augsta. Turklāt parasti tā izplatās nemanāmi, tāpēc tiek dēvēta par “klusējošo epidēmiju” un mēdz tikt atklāta pēkšņa kaulu lūzuma gadījumā. Par osteoporozes riskiem, profilaksi un savlaicīgas diagnosticēšanas būtisko nozīmi stāsta BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, Veselības centrs 4 ģimenes ārste un osteoporozes speciāliste Agita Medne un BENU Aptiekas farmaceite Sintija Jureviča.

Veselība 28.11.2022.

Graudaugu nozīme mūsu ēdienkartē

Rudenī un ziemā daudz biežāk nekā vasarā kā piedevu ikdienas uzturā mēdz izmantot graudaugus – griķus, rīsus, grūbas. Kas tajos vērtīgs un noderīgs cilvēka organismam? Kas jāzina par to lietošanu? Stāsta sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Veselība 25.11.2022.

Nakts bailes, staigāšana miegā un citas neparastas darbības: Kas ir parasomnija?

Miega traucējumu spektrs ir ļoti plašs – sākot no bieži apspriestās krākšanas un bezmiega līdz pat miega paralīzei, staigāšanai miegā un citām neparastām darbībām. Viena no miega traucējumu grupām ir parasomnijas – nevēlamas fiziskas vai sajūtu pieredzes, kas izpaužas miega laikā, iemiegot vai pamostoties. Vairāk par šiem miega traucējumiem stāsta Epilepsijas un miega medicīnas centra (BKUS) miega speciāliste-pediatre Marta Celmiņa.

Skaistums 24.11.2022.

TOP3 kosmētikas līdzekļi aukstajam laikam

Iestājoties aukstam laikam, mainās ne vien mūsu garderobe, bet arī prioritātes kosmētikas līdzekļu izvēlē. Reizēm ādai šajā laikā nepieciešami barojošāki līdzekļi un tādi, kas pasargā ādu no auksto laikapstākļu un apkures sausā gaisa ietekmes. Ar kuriem kosmētikas līdzekļiem ziemā ir vērts papildināt savu kosmētikas maciņu, ja tos neizmantojāt iepriekš? Iesaka BENU Aptiekas farmaceite Liene Graudiņa.

Veselība 17.11.2022.

Valsts svētku galda idejas un veselīgi padomi

Tuvojas Latvijas dzimšanas diena! Kā saplānot gardu, latvisku un veselīgu svētku galdu? Kādu interesantu recepti izmēģināt šogad? Kā rūpēties par veselīgām svinībām? Konsultē sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Jaunumi 16.11.2022.

BENU Aptieku darba laiki valsts svētkos

Cienījamie klienti!

Novēlam jums priecīgu svētku laiku un atgādinām, ka svētkos mainās aptieku darba grafiks. Ieskatieties zemāk esošajā informācijā, lai noskaidrotu sev vēlamās aptiekas darba laiku svētkos.

Jaunumi 16.11.2022.

BENU Aptiekas farmaceite Evita Tetere saņem “Gada farmaceits 2022” apbalvojumu

Šī gada 11. novembrī Latvijas Farmaceitu biedrības Gada konferencē tradicionāli tika pasniegti biedrības apbalvojumi “Gada farmaceits 2022”. Šogad šis godpilnais apbalvojums tika pasniegts arī BENU Aptiekas Liepājā vadītājai, farmaceitei Evitai Teterei, kas darbam aptiekā ir veltījusi 20 gadus, bet 10 no tiem ir aptiekas vadītāja. Kopumā šogad šo apbalvojumu saņēma 10 farmācijas nozares speciālisti.

Bērni un vecāki 15.11.2022.

Bērns bieži slimo? Uzzini, kāpēc!

Bērnudārza gaitu laiks daudziem vecākiem var būt liels pārbaudījums. Šajā laikā parādās jauni satraukumi, un bērns mēdz bieži slimot. Tas rada jautājumus – cik bieža slimošana šajā periodā tiek uzskatīta par normu un ko darīt vai nedarīt vecākiem, ja bērns bieži slimo? Konsultē ģimenes ārste Zane Zitmane un BENU Aptiekas farmaceite Sintija Jureviča.

Veselība 27.10.2022.

Eksperti iesaka: kas jāzina par veselīgu eļļu izvēli?

Eļļa var būt līdzeklis ēdiena pagatavošanai un dažādu garšas nianšu piešķiršanai, kā arī vienlaikus vērtīgu vielu avots. Pieejamais eļļu klāsts ir tik plašs, ka ir viegli tajā apjukt. Turklāt eļļas plaši izmanto ne vien pārtikā, bet arī profilaksē un skaistumkopšanā. Kā izvēlēties veselīgu eļļu ikdienas uzturam, kā to pareizi uzglabāt un kādas ir dažādu eļļu vērtīgās īpašības? Stāsta BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Skaistums 25.10.2022.

Aptauja: Iedzīvotāji aizvien retāk tīra zobus, arī zobu diegu izmanto maz

Pēdējo trīs gadu griezumā Latvijas iedzīvotāji aizvien retāk tīra zobus – jaunākie dati liecina, ka vismaz divreiz dienā zobus tīra 49% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, kamēr 2021. gadā šis rādītājs bija 53%, bet 2020. gadā – 54,5%, secināts BENU Aptiekas Veselības monitoringa datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju SKDS. Tikmēr zobu diegu iedzīvotāji lieto vēl retāk – katru vai gandrīz katru dienu to dara tikai 16%.

BENU Aptieka 10 gadus tev blakus 11.10.2022.

BENU Aptiekas desmitgades stāsti

Atzīmējot BENU Aptiekas desmitgadi Latvijā, vēlamies pateikties ikvienam darbiniekam, kas bijis ar mums šajā laikā! Turklāt varam lepoties ar daudziem farmaceitiem un farmaceitu asistentiem, kas darbā BENU Aptiekā aizvadījuši visus šos desmit gadus! Aicinām iepazīties ar dažiem no viņiem, uzzinot viņu stāstus, pieredzi un sajūtas, strādājot aptiekā. Varbūt tas iedvesmos arī Tevi kļūt par farmaceitu vai daļu no BENU Aptiekas komandas!

BENU Aptieka 10 gadus tev blakus 10.10.2022.

BENU Aptieka atzīmē 10 gadu jubileju

Šogad aprit 10 gadi, kopš BENU Aptieka uzsāka darbību Latvijā – šo gadu laikā visos lielākajos Latvijas reģionos ir atvērtas un darbojas gandrīz 80 aptiekas un BENU e-Aptieka, kopumā nodarbinot vairāk nekā 400 darbinieku. Tāpat šajā laikā BENU Aptieka pārliecinoši ir kļuvusi par vienu no farmaceitiskās aprūpes nozares līderiem un vadošajiem ekspertiem, kā arī iesaistījusies virknē sociāli nozīmīgu projektu.

BENU Aptieka 10 gadus tev blakus 10.10.2022.

BENU Aptieka jau 10 gadus Latvijā!

No šodienas, 10. oktobra, 10 dienas svinēsim BENU Aptiekas 10 gadu jubileju Latvijā! Sveicam ikvienu BENU Aptiekas klientu un darbinieku šajā zīmīgajā jubilejā un aicinām svinēt kopā! 10 gadu jubileju atzīmēsim ar lieliskiem piedāvājumiem visās BENU Aptiekās – no 10. oktobra 10 dienas 10 zīmolu produktiem 40% atlaide! Kā arī ik dienu BENU e-Aptiekā būs iespēja laimēt 10 dāvanu kartes 10 EUR vērtībā!Šajā laikā atskatīsimies uz paveikto, priecāsimies par sasniegto un kalsim jaunus nākotnes plānus, ko piepildīt!

Veselība 28.09.2022.

Laiks pārskatīt mājas aptieciņu!

Rudens – saaukstēšanās un vīrusu sezonas sākums – ir īstais laiks, lai pārskatītu savu mājas aptieciņu un papildinātu to ar trūkstošajiem līdzekļiem, kā arī lai pārbaudītu tajā esošo līdzekļu derīguma termiņu, jo, iespējams, tas ir beidzies. Kā pareizi organizēt mājas aptieciņu, stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Skaistums

Skatīt visu

Veselība

Skatīt visu

Bērni un vecāki

Skatīt visu

Sievietēm

Skatīt visu

Aktīvs dzīvesveids

Skatīt visu

Atpūta pie dabas

Skatīt visu

Mājdzīvnieki

Skatīt visu

Jaunumi

Skatīt visu
Jaunumi 06.12.2022.

BENU Aptieka sveic svētkos!

Svētku laiks ir klāt! Lai izdodas sajust svētku noskaņu, ieraudzīt svētku brīnumu un dāvāt siltumu un prieku saviem mīļajiem! ...

BENU Aptieka 10 gadus tev blakus

Skatīt visu

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu