Chat with us, powered by LiveChat
  • 0

BENU Blogs

Bērni un vecāki 21.03.2023.

Rīta tualete zīdainim. 8 praktiski soļi

Ir pienācis rīts, mazulis ir modies un gatavs sākt dienu! Ģimenes ārste, pediatre Gundega Skruze-Janava uzsver – katram, kas veic zīdaiņa aprūpi, jāievieš ikrīta apkopes un higiēnas rituāls: "Tas nepieciešams gan mazuļa veselībai un drošībai, gan kalpo kā lieliska saiknes veidošana starp bērnu un aprūpētāju."

Jaunumi 07.03.2023.

Farmaceits – profesija ar izaugsmi un gandarījumu par paveikto. Piesakies Ēnu dienai!

Aptieku apmeklētāji reizēm maldīgi uzskata, ka farmaceita atbildība ir tikai zāļu pārdošana, taču patiesībā šī profesija ir daudzveidīga, interesanta, sirsnīga, izaugsmes pilna un saistīta ar nepārtrauktu mācību procesu. Vienlaikus tā ir viena no profesijām, kas sniedz lielu gandarījumu un tūlītēju atgriezenisko saiti. Par to, kāda ir ikdiena farmaceita darbā, kādas ir iespējas, strādājot šajā profesijā un ko darīt, ja vēlies kļūt par farmaceitu, stāsta BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Bērni un vecāki 07.03.2023.

Zīdainim sausa āda vai atopiskais dermatīts? Padomi, kā atšķirt un kopt šādu ādu

Zīdaiņu un bērnu āda ir īpaši maiga un jutīga, tādēļ nieze, lobīšanās, pārlieks jutīgums, apsārtums un trauslums, kā arī izsitumi un atopiskais dermatīts ir gana biežas problēmas, ar kurām nākas tikt galā. Bet – kā atšķirt sausu ādu no atopiskā dermatīta? Un kā parūpēties par bērniņa ādu, lai mazais iespējami labāk justos, stāsta BENU Aptiekas skaistuma konsultante Amanda Dārziņa.

Skaistums 02.03.2023.

Primāri nedomāt par ādas skaistumu, bet gan par tās veselību. Vesela āda ir skaista āda!

Arī nobriedusi āda ir skaista āda! Sievietes, kas par sevi rūpējas, ir skaistas jebkurā vecumā. Lai to panāktu, nav jāiegulda milzumlielas pūles, bet tomēr ir jāizstrādā kopšanas rituāls - pārdomāti sev jāizvēlas kvalitatīva dabiskā kosmētika, kas ādai sniegs visas nepieciešamās barības, mitrinošās vielas un mikroelementus – padarot to veselīgāku, košāku un mirdzošāku ne tikai šodien, bet arī ilgtermiņā.

Veselība 27.02.2023.

Kas jāņem vērā, ievērojot gavēni? Iesaka speciālisti

Tuvojoties pavasarim, arvien vairāk cilvēku sāk ievērot dažādus organisma atslodzes pasākumus, piemēram, pavasara kūres vai dažādas diētas, turklāt šis ir arī Lielā gavēņa laiks. Kas ir jāņem vērā, gavējot un ievērojot atslodzes dienas? Stāsta BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Bērni un vecāki 23.02.2023.

Bērnu onkoloģija Latvijā – diagnostika un ārstēšanas iespējas

Latvijā katru gadu tiek diagnosticēti aptuveni 50-60 jauni bērnu onkoloģijas gadījumi. Izdzirdot vārdu “bērnu onkoloģija”, cilvēka domas lielākoties nonāk pie sliktākajiem iespējamajiem scenārijiem. Vienlaikus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pediatre un hematoonkoloģe Elizabete Cebura uzsver, ka, lai arī šī diagnoze ir smags un ļoti emocionāls notikums, tomēr salīdzinājumā ar pieaugušo onkoloģiju bērniem ir ievērojami labāki ārstēšanas rezultāti.

Skaistums 23.02.2023.

Kā pareizi kopt ādu ap acīm? Iesaka farmaceite

Āda ap acīm ir jutīgāka un plānāka nekā pārējā sejas āda, tādēļ ir svarīgi zināt, kā par to pareizi rūpēties. Kas jāņem vērā un no kādām kļūdām jāizvairās, kopjot ādu zem acīm, lai izskatītos labi? Konsultē BENU Aptiekas farmaceite Liene Graudiņa.

Veselība 20.02.2023.

Vai kafija un tēja sniedz ieguvumus mūsu veselībai?

Lielai daļai cilvēku kafija un tēja ir vieni no iecienītākajiem dzērieniem ikdienā. Turklāt kafiju un tēju plaši izmanto ne vien pārtikā, bet arī skaistumkopšanā. Kas kafijā un tējā ir vērtīgs  un kādus ieguvumus tās sniedz mūsu veselībai? Stāsta BENU Aptiekas piesaistītā eksperte, sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Jaunumi 15.02.2023.

Bērnu onkoloģijas ārstēšanai saziedoti 12 tūkstoši eiro

Kampaņa “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” notika jau sesto gadu, un tās laikā katram BENU klienta kartes īpašniekam ir bijusi iespēja Bērnu slimnīcas fondam (BSF) ziedot līdzekļus, kas par pirkumiem uzkrāti BENU klienta kartē, lai sniegtu atbalstu ģimenēm, kuras skārusi bērnu onkoloģijas diagnoze.

Veselība 14.02.2023.

Kā sirdi ietekmē jūtas un emocijas?

Kultūrā sirds tiek saistīta gan ar mīlestības tēmu, gan dažādām citām spēcīgām jūtām. Par sirds veselības rādītājiem tiek plaši runāts, taču vai zinām, kāda ir emociju ietekme uz sirds veselību? Par to, kā jūtas un emocijas ietekmē mūsu sirds veselību un kas ikvienam jāzina par sirds slimību profilaksi, stāsta Veselības centrs 4 filiāles Valdlauči kardioloģe dr. Anna Labuce un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Sievietēm 13.02.2023.

LABRAINS: skaista ir vesela āda!

Latvijā radītās dabiskās kosmētikas zīmols LABRAINS, kas specializējas kosmētikas radīšanā cilvēkiem ar jutīgu un problemātisku ādu, šobrīd, iespējams, ir vienīgais pasaulē, kas no kosmētikas līdzekļiem ir izslēdzis teju visas zināmās cilvēka ādai kairinošās vai potenciāli kaitīgās vielas. Ķīmiķei un zīmola radītājai Līgai Brūniņai ir skaidra pārliecība: “Ir svarīgi domāt ilgtermiņā, jo katra viela, ko uzklājam uz ādas, ietekmē visu organismu!”

Jaunumi 07.02.2023.

Bērnu un vecāku otrdienas visās BENU Aptiekās!

Turpmāk visās BENU Aptiekās un BENU e-Aptiekā otrdienas ir Bērnu un vecāku dienas! Tās sniedz īpaši izdevīgas iepirkšanās iespējas – ir padomāts gan par bērnu, gan vecāku un topošo vecāku vajadzībām. Par to, kādus bērniņam un vecākiem nepieciešamos produktus iespējams iegādāties aptiekā, kā izvēlēties tieši jums un jūsu ģimenei piemērotāko un kā var palīdzēt farmaceits, stāsta BENU Aptiekas vadītāja Rīgas Dzemdību namā, farmaceite Ineta Kalnbirze.

Veselība 03.02.2023.

Kādi vēža skrīningi un kādos vecumos ir jāveic ikvienam? Skaidro speciālisti

Ik gadu 4. februārī tiek atzīmēta Pasaules Pretvēža diena, lai veicinātu izpratni un papildinātu zināšanas par ļaundabīgiem audzējiem un onkoloģisko slimību profilaksi. Viens no būtiskajiem profilakses pasākumiem ir savlaicīga došanās pie speciālista un skrīningu veikšana. Par profilakses pasākumiem stāsta BENU Aptiekas piesaistītā speciāliste, ģimenes ārste Zane Zitmane un BENU Aptiekas klīniskā farmaceite Ilze Priedniece.

Jaunumi 02.02.2023.

BENU Aptieka tagad arī Rīgā, Augusta Deglava ielā 52!

Durvis vērusi BENU Aptieka Rīgā, A. Deglava ielā 52. Aptieka atrodas  īpaši ērti pieejamā vietā gan gājējiem, gan sabiedriskā transporta un automobiļu lietotājiem. Klientu ērtībai aptiekā būs iespēja saņemt gan farmaceita konsultāciju, gan veikt asinsspiediena mērījumus!

Skaistums

Skatīt visu

Veselība

Skatīt visu

Bērni un vecāki

Skatīt visu

Sievietēm

Skatīt visu
Sievietēm 13.02.2023.

LABRAINS: skaista ir vesela āda!

Latvijā radītās dabiskās kosmētikas zīmols LABRAINS, kas specializējas kosmētikas radīšanā cilvēkiem ar jutīgu un problemātisku ādu, šobrīd, iespējams, ir vienīgais ...

Aktīvs dzīvesveids

Skatīt visu

Atpūta pie dabas

Skatīt visu

Mājdzīvnieki

Skatīt visu

Jaunumi

Skatīt visu

BENU Aptieka 10 gadus tev blakus

Skatīt visu

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu