Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
Kārtot pēc
 • Pēc noklusējuma
 • Produkta nosaukums A-Z
 • Produkta nosaukums Z-A
 • Cena no mazākās uz lielāko
 • Cena no lielākās uz mazāko
 • Atlaide %
 • Pirktākie

Brūču aprūpe un dezinfekcijas līdzekļi

Dezinfekcijas līdzekļi rokām un virsmām — svarīgi sabiedrotie ikdienā, kas var pasargāt no saslimšanas ar dažādām slimībām. Tie ir līdzekļi, kas tiek izmantoti ne tikai medicīnas iestādēs, lai novērstu patogēnu mikroorganismu izplatīšanos, bet arī mūsu ikdienā, lai ievērotu higiēnu vietās, kur nomazgāt rokas nav iespējams. Mūsu interneta aptiekas piedāvājumā — roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļi, kā arī brūču dezinfekcijas līdzekļi, kas tīra, apstrādā un dezinficē nelielas brūces, nobrāzumus un ādas bojājumus. 

Skatīt vairāk

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 18 no 58

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie

LIVSANE sildošs plāksteris N2

1Atsauksme(-s)
2,79 5,59

LIVSANE Piparu plāksteris 12x16cm N1

0Atsauksme(-s)
0,54 1,09

Prontosan gels 50 g

0Atsauksme(-s)
35,49

ZELTA ZVAIGZNE balzams 10g

0Atsauksme(-s)
1,39

ZELTA ZVAIGZNE balzams 3,5 g

0Atsauksme(-s)
0,79

ARGOSEPT brūču aerosols 50 g

0Atsauksme(-s)
13,19

OLKO sinepju plāksteris N10

0Atsauksme(-s)
1,03

Sinepju pulveris 200 g

0Atsauksme(-s)
4,19

Skats: 1 - 18 no 58

Dezinfekcijas līdzekļi rokām un virsmām 

Dezinfekcijas līdzekļi ir paredzēti dažādu baktēriju, mikrobu un vīrusu iznīcināšanai. Tos izmanto gan rokām, kad nav pieejamas ziepes un ūdens, gan arī dažādu virsmu dezinfekcijai. Populāra izvēle ir dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem, kā arī līdzekļi durvju rokturu, apģērba, mēbeļu dezinfekcijai. Tie ir pieejami dažādos veidos: šķīduma, gēla, aerosola, salvešu veidā. 

Kā izvēlēties piemērotāko dezinficējošo līdzekli? 

Ja vēlaties iegādāties antibakteriālu līdzekli, tad ieteicams pievērst uzmanību, kādus vīrusus, baktērijas šis līdzeklis var iznīcināt. Piemēram, roku dezinfekcijai ir daudz dezinficējošo līdzekļu, tomēr, lai apkarotu jauno koronavīrusu COVID-19, ieteicams lietot tikai tos, kuru izopropanola vai etilspirta saturs ir vismaz 60-80%. Šādi dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes efektīvi iznīcina mikroorganismus, palīdzot novērst saslimšanu ar dažādām slimībām, arī rota vīrusa un gripas epidēmijas laikā. 

Tā kā dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes ir pieejami aerosola, gēla, šķīduma, salvešu veidā, tad to izvēle, protams, ir atkarīga no pircēja individuālajām vēlmēm un apstākļiem, kādos tie tiks izmantoti. Dezinficējošie šķīdumi vai želejas ir parocīgas nēsāšanai līdzi vai uzglabāšanai darba galda atvilktnē. Taču ne visiem cilvēkiem patīk “plēvītes” sajūta, ko var atstāt dezinfekcijas gēls, tāpēc tādā gadījumā var izvēlēties spirta salvetes vai aerosolu. Arī aktīvā dzīvesveida piekritējiem antibakteriālās salvetes ir parocīgs variants, jo ar tām var noslaucīt ne tikai rokas, bet arī dažādus priekšmetus — piemēram, trenažierus sporta zālē. 

Daudzus var uztraukt fakts, ka dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes var pārlieku sausināt rokas, taču bieži vien dezinficējošie līdzekļi satur dažādas kopjošas un mitrinošas sastāvdaļas, kas palīdz cīnīties ar roku sausumu, piemēram, glicerīnu vai augu ēteriskās eļļas. BENU Aptiekā pieejami arī bagātīgi kopjoši roku krēmi sausai roku ādai.

Brūču dezinfekcijas līdzekļi — glābiņš nobrāzumu vai nelielu brūču gadījumā 

Ne mazāk svarīga nozīmē mājas vai darba aptieciņā ir dezinficējošiem līdzekļiem brūcēm. Tie ir piemēroti: 

 • nelielām grieztām brūcēm;
 • pēcoperācijas brūcēm;
 • nobrāzumiem uz ādas;
 • vieglu apdegumu (piemēram, saules) apstrādei;
 • kukaiņu kodumu dezinficēšanai. 

Akūtas brūces ir nepieciešams apstrādāt ar kādu no dezinfekcijas līdzekļu veidiem, piemēram, ar brūču gēlu vai brūču aerosolu. Netīrumi, mikroorganismi, kas atrodas nobrāzumos vai brūcēs, var traucēt normālu brūču dzīšanu un radīt komplikācijas, piemēram, infekciju. Tāpēc ikviena aptieciņā jābūt līdzeklim, kas to novērsīs. Iegādājies brūču dezinfekcijas līdzekļus mūsu interneta aptiekā!

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu