Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
Kārtot pēc
 • Pēc noklusējuma
 • Produkta nosaukums A-Z
 • Produkta nosaukums Z-A
 • Cena no mazākās uz lielāko
 • Cena no lielākās uz mazāko
 • Atlaide %
 • Pirktākie

Temperatūras mērīšana

Bezkontakta termometrs, digitālais termometrs vai termometrs bez dzīvsudraba — lai arī kādu termometra veidu jūs izvēlētos lietot, ir jāatceras, ka tā ir viena no svarīgākajām medicīnas precēm ikvienas ģimenes aptieciņā, it sevišķi, ja ģimenē ir mazi bērni. Elektroniskie termometri ir pilnīgi drošas ierīces, jo pat bojājuma gadījumā tie neapdraud veselību. Šobrīd arvien populārāki kļūst arī bezkontakta termometri, kas izmēra ķermeņa temperatūru pat dažu sekunžu laikā. 

Skatīt vairāk

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 18 no 18

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie

LIVSANE Bezkontakta termometrs N1

1Atsauksme(-s)
27,99 55,99

LIVSANE digitālais termometrs N1

0Atsauksme(-s)
2,79 5,59

MICROLIFE termometrs bezkontakta NC200

7Atsauksme(-s)
49,46 58,19

EVOLU Bezkontakta termometrs N1

2Atsauksme(-s)
62,79

EVOLU Classic termometrs N1

0Atsauksme(-s)
7,19

Skats: 1 - 18 no 18

Bezkontakta termometrs precīzai un ātrai temperatūras mērīšanai 

Dzīvsudraba termometru izmantošana jau labu laiku ir palikusi pagātnē – šobrīd gandrīz ikviena cilvēka mājas aptieciņā ir atrodams digitālais termometrs. Taču zinātnes sasniegumi un tehnoloģijas nestāv uz vietas, tāpēc patērētāji var izvēlēties arī citu alternatīvu digitālajiem termometriem – proti, bezkontakta termometru. Tā ir populāra izvēle jauno māmiņu vidū, jo nav nepieciešams modināt guļošu bērnu, lai izmērītu viņa temperatūru. Ir pietiekami novirzīt šādu termometru pie pieres, un tas parādīs guļošā mazuļa pašreizējo veselības stāvokli. 

Bezkontakta termometru īpašības un raksturojums 

 • Bezkontakta termometri bērniem un pieaugušajiem ir sertificētas medicīniskās ierīces, kas izmanto infrasarkano staru tehnoloģiju.
 • Infrasarkanais termometrs ir daudz ātrāks par elektronisko termometru un desmit reizes ātrāks par parastajiem dzīvsudraba stikla termometriem. Temperatūras mērīšana prasa tikai dažas sekundes.
 • Bezkontakta infrasarkanais termometrs ir viegla, klusa un ērti lietojama medicīniskā ierīce. Ja bērns spēlējas, skatās multfilmas vai guļ, termometrs ļauj izmērīt temperatūru, viņu netraucējot.
 • Infrasarkanais termometrs ir higiēnisks. Lai iegūtu precīzu rezultātu, tam nav jāsaskaras ar ādu, šķidrumiem vai citām virsmām.
 • Tā ir daudzfunkcionāla ierīce, jo to var izmantot ne tikai ķermeņa temperatūras, bet arī, piemēram, objektu un apkārtējās vides temperatūras noteikšanai. 

Kas jāņem vērā pirms bezkontakta termometra iegādes? 

Iegādājoties bezkontakta termometru, jāpievērš uzmanība, cik ilgā laikā tas izmēra temperatūru. Daži modeļi to var nolasīt sekundes laikā, taču citiem modeļiem temperatūras rādījumu mērīšana var ilgt līdz 10 sekundēm. Jo ilgāks laiks nepieciešams mērīšanai, jo pastāv lielāka neprecīzu rādījumu iespējamība, it sevišķi, ja bērns sāk aktīvi kustēties. Tāpat ieteicams pievērst uzmanību atmiņas funkcijai (cik daudz rezultātu ierīce var saglabāt), kā arī apgaismojumam, automātiskās izslēgšanās iespējai. 

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu