Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kārtot pēc
  • Pēc noklusējuma
  • Produkta nosaukums A-Z
  • Produkta nosaukums Z-A
  • Cena no mazākās uz lielāko
  • Cena no lielākās uz mazāko
  • Atlaide %
  • Pirktākie

DETRALEX

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 4 no 4

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie

Skats: 1 - 4 no 4

Vēnu mazspēja ir plaši izplatīta vēnu saslimšana, kuru raksturo diskomforts, pietūkums un sāpes kājās. Saslimšanai progresējot, veidojas vēnu varikoze - paplašinātas vēnas un vēnu mezgli. Vēnu mazspēja ir saslimšana, kas skar gan sievietes, gan vīriešus. Taču šī saslimšana, hormonālo svārstību un dzīvesveida ietekmē, visbiežāk piemeklē tieši sievietes. Vēnu varikoze nozīmīgi ietekmē ne tikai pašsajūtu un dzīves kvalitāti, bet arī veido kosmētiskus defektus. Saslimšanas savlaicīga diagnostika un ārstēšana ļauj sekmīgi ārstēt tās simptomus un cēloņus ar medikamentu palīdzību. Viens no plašāk izmantotajiem preparātiem šīs slimības ārstēšanai ir bezrecepšu zāles Detralex. Uzzini vairāk par Detralex, kā arī vēnu mazspējas un vēnu varikozes ārstēšanas iespējām!

Vēnu mazspēja jeb vēnu varikoze

Vai arī tev ir nācies saskarties ar diskomfortu, sāpēm un pietūkumu kājās? Vai šie simptomi mēdz atkārtoties regulāri un negatīvi ietekmē ne tikai pašsajūtu, bet arī dzīves kvalitāti?  Iespējams, vizuāli ir mainījušies kāju asinsvadi? Lai noskaidrotu šo nepatīkamo simptomu cēloņus, nepieciešams apmeklēt flebologu. Vēnu mazspēja jeb varikoze ir Latvijas iedzīvotāju vidū plaši izplatīta saslimšana. Profilaktisku kāju vēnu pārbaudi veic vien retais. Visbiežāk speciālista palīdzība tiek meklēta kad saslimšanai jau saasinājusies un simptomi kļuvuši izteiktāki. Vēnu mazspējas savlaicīga diagnostika ir īpaši svarīga. Saslimšanas agrīnajās stadijās to iespējams ārstēt ar medikamentu palīdzību, kā arī ļaus izvairīties no vēnu kosmetoloģiskajām problēmām (vēnu varikoze - paplašinātas vēnas, mezglojumi), kuras vēlāk novērst varēs tikai ar lāzeroperācijas palīdzību. Svarīgi atcerēties, ka, pamanot pat pirmās diskomforta pazīmes, ir svarīgi meklēt palīdzību pie ārsta vai farmaceita, lai uzzinātu par vēnu mazspējas ārstēšanas iespējām un simptomu atvieglošanu. 


Hroniska vēnu mazspēja


Vēnu mazspējas savlaicīga diagnostika un ārstēšana var palīdzēt izvairīties no hroniskas vēnu mazspējas (HVM) attīstības. Saslimšanai progresējot, hroniskas vēnu mazspējas rezultātā, līdz ar diskomfortu, sāpēm un pietūkumu, attīstās arī izteikts un vizuāli nepievilcīgs vēnu tīklojums. Šajā slimības fāzē var attīstīties vēnu iekaisumi, kā arī čūlas un ekzēma. Svarīgi, ka šī saslimšana var palielināt arī insulta un infarkta risku.
H3 Riska grupas un vēnu mazspējas ārstēšana
Neskatoties uz to, ka vēnu mazspēja un vēnu varikoze skar gan sievietes, gan vīriešus, šī slimība ir plašāk izplatīta tieši sieviešu vidū. Vēnu mazspējas un vēnu varikozes attīstību var veicināt:
-        iedzimtība;
-        sēdošs vai fiziski smags darbs;
-        cukura diabēts;
-        liekais svars;
-        grūtniecība;
-        hormonālās kontracepcijas lietošana.


Vēnu varikozes kosmētisko problēmu novēršanas iespējas


Vēnu mazspējai raksturīgs ne tikai fizisks diskomforts (sāpēs un pietūkums), bet, slimībai progresējot, arī vizuālas vēnu izmaiņas. Traucēta limfas un asins attece sekmē vēnu paplašināšanos un sastrēgumu veidošanos, kas veicina vēnu vizuālā izskata izmaiņas – vēnas kļūst redzamākas, parādās izteikts vēnu tīklojums, kā arī veidojas vēnu mezgli. Bieži vēnu mazspēja tiek diagnosticēta tieši šajā slimības fāzē, kurā efektīvai ārstēšanai nepieciešama ne tikai medikamentu lietošana, bet arī vēnu operācija. 


Profilakses iespējas


Smaguma sajūta kājās darba dienas beigās vai karstās vasaras dienās, kā arī neliels pietūkums kāju potītēs var liecināt par vēnu mazspēju. Vēnu mazspējas attīstību var sekmēt dažādi faktori, tāpēc, ja uzskati, ka esi šīs saslimšanas riska grupā, uzzini, kas var palīdzēt tev sekmēt asins un limfas atteci no kājām:
•        izvairies no ilgstošas un nepārtrauktas sēdēšanas vai stāvēšanas kājās;
•        dienas beigās vai pēc fiziskas slodzes atpūtini kājas, tās piepaceļot;
•        ievēro sabalansētu diētu, dzer pietiekami daudz ūdens;
•        valkā kompresijas zeķes.

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu