Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.

Duphalac Fruit 667 mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai 15 ml N20

Bezrecepšu zāles
Duphalac Fruit ir līdzeklis aizcietējuma novēršanai. Satur laktulozi, kas saistot ūdeni zarnās, mīkstina vēdera izeju un uzlabo zarnu dabīgo mikrofloru. Ar plūmju garšu.
Lietošanas instrukcija
9,90
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Aktīvā viela: Lactulosum
Aktīvās vielas stiprums: 667 MG/ML
Forma: Šķīdums
Skaits iepakojumā: 20
Tilpums: 15ml
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Duphalac Fruit lieto simptomātiska aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi) un, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Duphalac Fruit satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas.

Skatīt vairāk
Lietošana

Laktulozes šķīdumu var lietot atšķaidītā vai neatšķaidītā veidā.  Vienreizēja laktulozes deva ir jānorij uzreiz, to nevajadzētu turēt mutē ilgstošu laiku. Devas jāpielāgo atbilstoši katra pacienta individuālajām vajadzībām.  Lietojot vienreiz dienā, zāles jālieto katru dienu vienā un tajā pašā, piemēram, brokastu laikā. Ieteicams lietot pietiekamu šķidruma daudzumu (1,5-2 l, atbilst 6-8 glāzēm) dienā. Laktulozi var nozīmēt kā vienreizēju dienas devu vai divās dalītās devās.  Pēc dažu dienu lietošanas sākuma devu var pielāgot uzturošajai devai, ņemot vērā terapeitisko atbildes reakciju. Lai sāktos terapeitiskā iedarbība, vajadzīgas dažas (2-3 dienas) ārstēšanas dienas.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Viena 15 ml paciņa satur 10 g laktulozes. Satur plūmju aromatizētāju, bet nesatur citas palīgvielas.  Sintēzes procesa rezultātā Duphalac Fruit var saturēt cukurus (piemēram, laktozi, galaktozi, fruktozi).

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsDUPHALAC
FormaŠķīdums
ATĶ kodsA06AD11 - lactulose
Tilpums15ml
Skaits iepakojumā20
Aktīvās vielas stiprums667 MG/ML
PiemērotsBērniem, Pusaudžiem, Pieaugušajiem, Senioriem
Ieteicams lietot (g.v.)no 1
Saistītie raksti
Atlikumi aptiekās
Uzmanību
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Svarīgi

Zāles un uztura bagātinātāji netiek pieņemti atpakaļ, un tos var atgriezt aptiekā tikai iznīcināšanai.