Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.

Duphalac 667 mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai 200 ml

Bezrecepšu zāles
Duphalac ir vēdera izeju veicinošs līdzeklis, kas satur laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju un uzlabo zarnu dabīgo mikrofloru.
Lietošanas instrukcija
6,60
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā.

Aktīvā viela: Lactulosum
Aktīvās vielas stiprums: 667 MG/ML
Forma: Šķīdums
Skaits iepakojumā: 1
Tilpums: 200ml
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Duphalac ir zāles aizcietējuma un aknu encefalopātijas ārstēšanai (aknu slimība, kas izraisa apjukumu, trīci, samazinātu apziņas līmeni, ta skaitā komu). Satur laktulozi, kas ir prebiotika, kas veicina labvēlīgo, probiotisko baktēriju veidošanos zarnās. Laktuloze zarnās neuzsūcas.

Skatīt vairāk
Lietošana

Laktulozes šķīdumu var lietot atšķaidītā vai neatšķaidītā veidā. Vienreizēja laktulozes deva ir jānorij uzreiz. Devām jābūt pielāgotām konkrētam pacientam. Jūs varat lietot Duphalac šķīdumu iekšķīgai lietošanai neatšķaidītā veidā vai atšķaidītu kādā šķīdumā. Ja lietojat Duphalac, kas ir pudelēs, izmantojiet pievienoto mērglāzi. Laktulozi var nozīmēt kā vienreizēju dienas devu vai divās dalītās devās. Lietojot vienreiz dienā, zāles jālieto katru dienu vienā un tajā pašā, piemēram, brokastu laikā. Ārstējoties ar laksatīviem līdzekļiem, ir ieteicams lietot pietiekamu šķidruma daudzumu (1,5-2 l, ekvivalenti 6-8 glāzēm) dienā. Pēc dažu dienu lietošanas sākuma devu var pielāgot uzturošajai devai, ņemot vērā terapeitisko atbildes reakciju. Lai sāktos terapeitiskā iedarbība, vajadzīgas dažas (2-3) ārstēšanas dienas. Caureju veicinošo līdzekļu lietošanai bērniem, zīdaiņiem un maziem bērniem jānotiek ārsta uzraudzībā.  Nav pieejami dati par lietošanu bērniem (jaundzimušie un bērni līdz 18 gadu vecumam) ar aknu encefalopātiju. Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts instrukcijā, vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Skatīt vairāk
Sastāvs

1 ml Duphalac satur 667 mg laktulozes (Lactulosum). Duphalac šķīdums nesatur palīgvielas. Duphalac šķīdums sintēzes procesa rezultātā var saturēt cukuru (piem., laktozi, galaktozi, fruktozi) un sulfītu

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsDUPHALAC
FormaŠķīdums
ATĶ kodsA06AD11 - lactulose
Tilpums200ml
Skaits iepakojumā1
Aktīvās vielas stiprums667 MG/ML
Ieteicams lietot (g.v.)no 1
Saistītie raksti
Pieejamība aptiekās
Uzmanību
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Svarīgi

Zāles un uztura bagātinātāji netiek pieņemti atpakaļ, un tos var atgriezt aptiekā tikai iznīcināšanai.

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu