BENU Aptieka bērnu onkoloģijas ārstniecībai ziedo 12 000 eiro

Jau ceturto gadu pēc kārtas BENU Aptieka organizēja labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kuras laikā sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu tika vākti ziedojumi bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai.

Šogad labdarības akcijas laikā saziedoti 12 000 eiro, savukārt kopš kampaņas sākuma BENU Aptieka kopā ar klientu atbalstu BSF kopumā ir ziedojusi 69 000 eiro, palīdzot daudziem bērnu onkoloģijas pacientiem un viņu vecākiem segt medikamentu iegādi, ceļa izdevumu un citas ar ārstēšanos saistītas izmaksas.

Kā norāda BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna, kampaņas mērķis ir ne vien organizēt ziedojumu vākšanu mazo onkoloģijas pacientu ārstēšanai un iesaistīties ziedošanā pašiem, bet arī aktualizēt bērnu onkoloģijas tēmu sabiedrībā un informēt vecākus par pieejamo informatīvo, emocionālo un finansiālo atbalstu bērna saslimšanas gadījumā.

“Apzināmies, ka mazajiem onkoloģijas pacientiem un viņu ģimenēm Covid-19 pandēmija ir īpaši sarežģīts laiks, tādēļ ceram, ka šī saziedotā summa sniegs atbalstu ģimeņu rūpēs,” stāsta A. Rožkalna.

“Lai arī Covid-19 ir ievērojami mainījis ikdienu un radījis virkni jaunu izaicinājumu, priecājamies, ka mūsu draudzība ar BENU Aptieku ir tikpat cieša un sirsnīga arī krīzes apstākļos. 2020. gadā, pateicoties šai labdarības akcijai, nepieciešamo palīdzību saņēma 28 bērnu onkoloģijas pacienti. Mums šī labdarības akcija sniedz drošības sajūtu, ka nepieciešamības gadījumā mazajiem pacientiem būs iespēja ārstēties ārpus Latvijas, iegādāties jaunākās paaudzes medikamentus, kā arī saņemt citus, valsts neapmaksātus, bet veselībai ļoti būtiskus pakalpojumus! Ņemot vērā, ka bērnu onkoloģijas ārstēšana ir ļoti sarežģīts, dārgs un laikietilpīgs process, ir svarīgi, ka šāda ilgtermiņa sadarbība ļauj bērniem palīdzību saņemt tieši tajā brīdī, kad tas ir nepieciešams,” pateicību pauda BSF vadītāja Liene Dambiņa.

Pateicamies ikvienam klientam, kurš iesaistījās labdarības akcijā “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” un sniedza savu ieguldījumu mazo onkoloģijas pacientu ārstēšanā!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv