Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
-20%
Ar BENU kartiAr BENU karti
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.
0 Atsauksme(-s)

ICE POWER aukstuma/siltuma komprese 28X14 cm N1

Medicīnas preces
Ice Power aukstuma/siltuma komprese samazina pietūkumu, mazina sāpes. Kompresi var izmantot vairākas reizes. Komprese pielāgojas ķermeņa daļu formām.
10,99
10,99 /gab.
Cena reģistrētiem lietotājiem 8,79
8,79 /gab.
Cena ar BENU karti 16.05. - 31.05.
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Skaits iepakojumā: 1
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Ice Power aukstuma/siltuma komprese samazina pietūkumu, mazina sāpes. Kompresi var izmantot vairākas reizes. Komprese pielāgojas ķermeņa daļu formām.

Aukstuma komprese: samazina pietūkumu un asinsizplūduma veidošanos un mazina sāpes mīksto audu savainojuma gadījumā. Izmanto pie sporta savainojumiem (izmežģījumiem, sastiepumiem), akūtu iekaisumu, iekaisīgu reimatisko sāpju gadījumā. Siltuma komprese: tiek izmantots neiekaisīgu sāpju novēršanai, piemēram, išiasa, lumbago, muskuļu krampju un muskuļu spriedzes gadījumā.Kompresi var izmantot vairākas reizes. Maisiņš pieņem ķermeņa daļu formu. Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju! Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar ārstu!

Skatīt vairāk
Lietošana

Lai panāktu efektīvu atvēsināšanu, maisiņš ir jātur ļoti lielā aukstumā 2 stundas. Var atdzesēt ledusskapī vai saldētavā. Maisiņš saglabā elastību līdz pat -27°C (nelikt tieši uz ādas). Siltuma komprese: maisiņu sasilda max.+80°C ūdenī 5 minūtes vai mikroviļņu krāsnī ar ūdeni piepildītā traukā pie vidējas jaudas 1-2 minūtes. Piezīme: Lai izvairītos no apsaldēšanas vai apdeguma, maisiņu nedrīkst likt uz ādas, bet uz elastīgās saites vai dvieļa.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsICE POWER
Skaits iepakojumā1
PiemērotsVisām vecuma grupām
Saistītie raksti
Pieejams aptiekās