Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
Hipoalerģisks
0 Atsauksme(-s)

ONE TOUCH Dotted prezervatīvi N3

Medicīnas preces
Prezervatīvi One Touch Dotted ar punktotu tekstūru.
2,49
0,83 /gab.
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Skaits iepakojumā: 3
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Prezervatīvi One Touch Dotted ar punktotu tekstūru, apstrādāti ar silikona lubrikantu un izgatavoti no dabīga, augstvērtīga lateksa. Prezervatīvi ar punktotu tekstūru un uzkrājēju, apstrādāti ar silikona lubrikantu. Daudzie punktiņi nodrošinās papildus stimulāciju un palielinās uzbudinājumu. Šie prezervatīvi speciāli tika radīti lai sasniegtu neaizmirstamu baudu, saglabājot sajūtu dabīgumu.

Skatīt vairāk
Lietošana

1. Pārbaudiet vai prezervatīva iepakojums nav bojāts.Uzmanīgi atveriet iepakojumu, pārliecinieties, ka neesat to sabojājuši ar nagiem vai rotaslietām.
2. Turiet prezervatīva galviņu ar pirkstiem, pārliecinieties, ka prezervatīvs ir attiecīgajā uzvilkšanas stāvoklī. Tas palīdzēs izlaist gaisu, kas var izraisīt prezervatīva saplīšanu.
3. Ar otru roku uzvelciet prezervatīvu pilnā dzimumlocekļa garumā, joprojām pieturot galviņu. Pārliecinieties, ka prezervatīvs dzimumakta laikā ir savā vietā. Ja dzimumakta laikā tas ir saplīsis vai noslīdējis, uzvelciet jaunu, lai turpinātu aktu.
4. Pēc ejakulācijas pārliecinieties vai prezervatīvs ir pienācīgi uzvilkts. Tikai tad, kad jūsu penis ir nolaidies varat novilkt prezervatīvu. Pārliecinieties, ka novelkot prezervatīvu penis ir pietiekamā attālumā no maksts.
5. Pēc lietošanas prezervatīvu izmetiet miskastē, pirms tam to satinot papīra salvetē. NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nemetiet to tualetē.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Naturāls, hipoalerģisks lateks.  Dermatoloģiski neitrāls lubrikants uz silikona bāzes.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsONE TOUCH
Skaits iepakojumā3
ĪpašībasHipoalerģisks, Bez parabēniem
Saistītie raksti
Atlikumi aptiekās