Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.

Otrivin 1mg/ml deguna pilieni 10 ml

Bezrecepšu zāles
Otrivin 1 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts.
Lietošanas instrukcija
4,07
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.
Aktīvā viela: Xylometazolini hydrochloridum
Aktīvās vielas stiprums: 1MG/ML
Forma: Pilieni
Skaits iepakojumā: 1
Tilpums: 10ml
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Otrivin 1 mg/ml ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 1 mg/ml indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem.

Otrivin 1 mg/ml satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku.

Otrivin 1 mg/ml lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts.

Otrivin 1 mg/ml iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu.

Otrivin 1 mg/ml var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā.

Skatīt vairāk
Lietošana

Otrivin 1 mg/ml lietošana nav ieteicama bērniem jaunākiem par 12 gadiem. Parastās devas ir šādas: Pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem 2 līdz 3 pilieni katrā nāsī 3 reizes dienā pēc nepieciešamības. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera.

Skatīt vairāk
Sastāvs
  • Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds. 1 ml satur 1mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Katrs piliens satur 0,025 mg ksilometazolīna hidrohlorīda.  
  • Citas sastāvdaļas: nātrija dihidrogēnfosfāta dihidrāts, nātrija hidrogēnfosfāta dodekahidrāts, dinātrija edetāts, benzalkonija hlorīds, sorbīta šķīdums (nekristalizēts), hipromeloze, nātrija hlorīds, attīrīts ūdens.
Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsOTRIVIN
FormaPilieni
ATĶ kodsR01AA07 - xylometazoline
Tilpums10ml
Skaits iepakojumā1
Aktīvās vielas stiprums1MG/ML
PiemērotsPusaudžiem, Pieaugušajiem
Ieteicams lietot (g.v.)no 12
Saistītie raksti
Pieejams aptiekās
Uzmanību
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Svarīgi

Zāles un uztura bagātinātāji netiek pieņemti atpakaļ, un tos var atgriezt aptiekā tikai iznīcināšanai.