Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
0 Atsauksme(-s)

BERNAFON dzirdes aparātu baterijas Nr.13 N6

Medicīnas preces
Mēs bieži vien piemirstam par vienu no svarīgākajām dzirdes aparātu sastāvdaļām – par bateriju, kas nodrošina nepārtrauktu Jūsu dzirdes aparāta darbību.
4,99
0,83 /gab
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Skaits iepakojumā: 6
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Dzirdes aparātu baterijas ir cinka-gaisa tehnoloģijas baterijas, kurās kā aktīvā sastāvdaļa enerģijas ražošanā tiek izmantots atmosfērā esošais gaiss. Ja noņemsiet oranžo aizsargplēvīti, ieraudzīsiet mazas atverītes. Caur šīm atverēm baterijas iekšpusē iekļūst gaiss un sākas ķīmiska nepieciešamās elektriskās enerģijas ģenerēšana. Atcerieties— šis process ir neatgriezenisks un to nevarēs vienkārši apturēt, pielīmējot plēvīti atpakaļ. Tā vairs nekalpos kā aizsargs.

Skatīt vairāk
Lietošana

Pēc aizsargplēvītes noņemšanas OBLIGĀTI nogaidiet 1 minūti, pirms ievietot bateriju dzirdes aparātā. Kāpēc? Ir nepieciešams laiks, lai baterijā iekļūtu nepieciešamais gaisa apjoms. Ja ievietosiet bateriju dzirdes aparātā uzreiz pēc aizsargplēvītes noņemšanas, Jums šķitīs, ka baterija nedarbojas, ka tā ir “tukša”. Tā ir ierasta kļūda. Vienkārši voltāža vēl nav sasniegusi ierīces darbināšanai nepieciešamo jaudas līmeni. Ja tā ir noticis, vienkārši izņemiet bateriju un ļaujiet tai apmēram 1 minūti atrasties brīvā gaisā, palielinot voltāžu. Tad varat to likt atpakaļ dzirdes aparātā.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Cinka-gaisa tehnoloģijas baterijas, kurās kā aktīvā sastāvdaļa enerģijas ražošanā tiek izmantots atmosfērā esošais gaiss.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsBERNAFON
Skaits iepakojumā6
PiemērotsBērniem, Pusaudžiem, Pieaugušajiem, Senioriem
Ieteicams lietot (g.v.)no 5
Saistītie raksti
Atlikumi aptiekās