Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kārtot pēc
  • Pēc noklusējuma
  • Produkta nosaukums A-Z
  • Produkta nosaukums Z-A
  • Cena no mazākās uz lielāko
  • Cena no lielākās uz mazāko
  • Atlaide %
  • Pirktākie

SMECTA

Smecta caurejas zāles vienkāršai un efektīvai akūtas vai hroniskas caurejas ārstēšanai. Caureja negaidīti var piemeklēt ikvienu no mums, negatīvi ietekmējot pašsajūtu un darba spējas. Savukārt daudziem ikdienu ievērojami apgrūtina hroniska caureja, kuras iemesls ir dažādas saslimšanas. Smecta bezrecepšu medikamenti – Smecta Go un Smecta pulveris – ir zāles pret caureju, kas palīdz ārstēt caureju visdažādākajos gadījumos – saindējoties ar pārtiku, rotavīrusa vai zarnu infekciju saslimšanas gadījumā, kā arī stresa vai citu saslimšanu ietekmē. Iegādājies Smecta Go vai Smecta 3g pulveri Benu interneta aptiekā, neizejot no mājām!

Skatīt vairāk

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 3 no 3

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie

SMECTAGO pulveris N12

1Atsauksme(-s)
11,99

Skats: 1 - 3 no 3

Smecta bezrecepšu medikamenti pieaugušajiem un bērniem

Smecta bezrecepšu medikamenti ir caurejas zāles, kurām ir jāatrodas ikvienā mājas aptieciņā. Tāpat Smecta ir ieteicams ņemt līdzi ceļojumos, īpaši, ja ceļo ar bērniem vai pieaugušajiem ar dažādu ēdienu nepanesamību vai raksturīgu “ceļotāju caureju”. Caureja kā organisma aizsargreakcija pret pārtikas alerģiju, saindēšanos ar pārtikas produktiem vai kā reakcija zarnu infekciju gadījumā var piemeklēt pieaugušos un bērnus. Tāpēc ir svarīgi, lai vienmēr būtu pieejami caurejas līdzekļi, kuri palīdz ātri un efektīvi apturēt un ārstēt šo nepatīkamo organisma reakciju. Smecta bezrecepšu medikamenti ir piemēroti lietošanai gan pieaugušajiem, gan bērniem. Izvēlies sev un savai ģimenei piemērotāko Smecta produktu un papildini savu mājas aptieciņu!

Smecta Go

Smecta Go ir lietošanai gatava caurejas zāļu suspensija. Šo bezrecepšu zāļu būtiskākā priekšrocība ir lietošanai gatavā suspensija un ērtais iepakojumus, kuru vienkārši un diskrēti var lietot dažādās atrašanās vietās. Vienalga, vai dodies ceļojumā vai vēlies būt gatavs hroniskas caurejas saasinājumam, Smecta Go var vienkārši ņemt līdzi, dodoties savās ikdienas gaitās, lai medikamenti būtu pieejami uzreiz, kad tie nepieciešami.

Smecta pulveris

Smecta pulveris ir caurejas zāles, kuras nepieciešams pirms lietošanas sajaukt ar ūdeni. Arī šie medikamenti ir vienkārši un ērti lietojami gan mājas apstākļos un ceļojot, gan dodoties savās ikdienas gaitās. Pieaugušajiem un bērniem Smecta 3g pulveris pirms lietošanas ir jāsajauc ar ūdeni.

Caurejas ārstēšana

Caurejas kā organisma reakcijas iemesli var būt visdažādākie. Visbiežāk caureja ir atbildes reakcija uz pārtikas saindēšanos vai dažādām vīrusu saslimšanām. Vieglas caurejas gadījumā visbiežāk izvēle tiek izdarīta par labu caurejas zālēm, lai novērstu diskomfortu un organisma atūdeņošanos. Tāpat viegla caureja var arī pāriet pati no sevis, ja netiek novēroti citi simptomi, kas negatīvi ietekmē pašsajūtu. Savukārt vidēji smagas un smagas caurejas gadījumā var parādīties arī citi simptomi, piemēram, drudzis, vemšana, vēdera sāpes vai vēdera pūšanās.

Kā rīkoties, ja piemeklējusi caureja?

Caureja ievērojami pasliktina pašsajūtu un samazina darba spējas, tāpēc ir būtiski novērst caurejas radīto diskomfortu un uzsākt ārstēšanos.

1.        Vieglas caurejas gadījumā, ja to nepavada citi pašsajūtu negatīvi ietekmējoši simptomi, vari lūgt farmaceita konsultāciju diskomforta novēršanai un ātrākai pašsajūtas uzlabošanai.
2.        Vidēji smagas caurejas gadījumā, kuru pavada vemšana vai temperatūra, noteikti nepieciešama ģimenes ārsta vai farmaceita konsultācija, kā arī caurejas zāļu lietošana.
3.        Smaga caureja, kurai raksturīga izteikti bieža vēdera izeja, kā arī novērojami krampji vai asiņaini izdalījumi, pieprasa pēc iespējas ātrāku ārsta iesaisti. Tāpat speciālista palīdzība meklējama gadījumos, kad caureja nepāriet ilgstoši, taču citi simptomi nav novērojami.

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu