Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kārtot pēc
  • Pēc noklusējuma
  • Produkta nosaukums A-Z
  • Produkta nosaukums Z-A
  • Cena no mazākās uz lielāko
  • Cena no lielākās uz mazāko
  • Atlaide %
  • Pirktākie

MILDRONĀTS

Mildronāts-Grindeks 250 mg cietās kapsulas ir bezrecepšu zāles, kas ieteicamas psihoemocionālās un fiziskās pārslodzes, darbaspēju pazemināšanās gadījumā, kā arī atveseļošanās periodā pēc cerebrovaskulāriem traucējumiem, galvas traumām un encefalīta. Mildronāta aktīvā viela ir meldonija dihidrāts jeb meldonijs, kas pozitīvi ietekmē organisma enerģētisko vielmaiņu, kā arī tam ir tonizējoša iedarbība, kā rezultātā var uzlaboties atmiņa un koncentrēšanās spējas. Pasūti Mildronātu interneta aptiekā Benu savas garīgās veiktspējas un fiziskās izturības uzlabošanai!

Skatīt vairāk

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 1 no 1

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie
  • Ieskaties

Mildronāts 250 mg kapsulas N40

Bezrecepšu zāles

Mildronāts 250 mg kapsulas N40

11,79

Skats: 1 - 1 no 1

Kas ir Mildronāts?

Mildronāts ir farmācijas uzņēmuma AS ”Grindeks” ražots medikaments un reģistrēta preču zīme. Šo zāļu sastāvā ir aktīvā viela meldonijs, kas var paaugstināt vispārējās darbaspējas, sniegt tonizējošu iedarbību, uzlabot fizisko un garīgo veiktspēju. Mildronātu lieto gadījumos, kad novērojams vājums, nogurums un nespēks, paaugstinātas fiziskās aktivitātes gadījumos, kā arī garīgās un emocionālās pārslodzes gadījumos. 

Faktori, kas izraisa fizisko un garīgo pārslodzi

Mūsu straujajā dzīves ritmā fiziskā un garīgā pārslodze nav retums. Dažādas situācijas darbā un mācībās, ģimenes vai veselības problēmas un citi faktori var izraisīt paaugstinātu slodzi, kā rezultātā organismā iestājas spēku zudums. Šādos gadījumos bezrecepšu zāles Mildronāts palīdz organismam izturēt slodzi, ekonomiski izmantojot skābekli un atjaunojot enerģijas rezerves, lai varētu sagatavoties jaunām slodzēm.

Fiziskā pārslodze

Fiziskā pārslodze var rasties dažādu apstākļu ietekmē, piemēram, darbā vai pārāk intensīvu treniņu dēļ, kad organisms nepaspēj atpūsties. Lai nerastos fiziskā pārslodze, organismam nepieciešama atpūta, pilnvērtīgs uzturs, pietiekama ūdens uzņemšana un veselīgs miegs. Taču ne vienmēr mēs sniedzam savam organismam fizisku un emocionālu atpūtu, ļaujot tam atjaunoties, kā rezultātā rodas pārslodze.

Garīgās veiktspējas mazināšanās

Garīgā veiktspēja var mazināties dažādu apstākļu ietekmē, piemēram, miega režīma vai miega trūkuma gadījumā, fizisko aktivitāšu trūkuma gadījumā, stresa ietekmē, kā arī citās situācijās. Šādi faktori izraisa kognitīvo spēju mazināšanos. Arī kaitīgie ieradumi kā alkohola lietošana un smēķēšana var izraisīt smadzeņu organiskos bojājumus, kas savukārt ievērojami samazina garīgo veiktspēju.

Mildronāta ietekme uz organismu

Mildronāts sniedz organismam tonizējošu efektu – stimulējošu iedarbību uz centrālo nervu sistēmu, kā rezultātā uzlabojas atmiņa, paātrinās domāšana. Lietojot Mildronāts-Grindeks 250 mg kapsulas, uzlabojas arī kustību veiklība, kā arī organisms labāk pretojas dažādiem nelabvēlīgiem apstākļiem un ātrāk atjaunojas pēc pārslodzes. Mildronāts-Grindeks paātrina nervu impulsu pārnesi organismā, kā rezultātā visas atbildes reakcijas kļūst ātrākas un uzlabojas vielmaiņa.

Mildronāts – lietošanas instrukcija

Mildronāts-Grindeks 250 mg deva pieaugušajiem ir divas kapsulas dienā (500 mg), ko var  lietot visu uzreiz vai sadalīt divām lietošanas reizēm. Šo bezrecepšu zāļu maksimālā dienas deva ir 500 mg. Mildronāta lietošanas kurss ir 4-6 nedēļas. Gados vecākiem pacientiem ar nieru un/vai aknu darbības traucējumiem, kā arī citiem pacientiem ar nieru vai aknu darbības traucējumiem jālieto mazāka Mildronāta deva, tāpēc pirms šī preparāta lietošanas ir nepieciešama ārsta vai farmaceita konsultācija. Tāpat Mildronāta lietošanas kursu var atkārtot vairākas reizes gadā, taču pirms tam ir jākonsultējas ar ārstu. Pirms Mildronāts-Grindeks lietošanas noteikti iepazīsties zāļu lietošanas instrukciju!

Mildronāts interneta aptiekā Benu

Interneta aptiekā Benu ir iespējams iegādāties bezrecepšu Mildronāts-Grindeks 250 mg zāles ar aktīvo vielu meldoniju. Ja esi pakļauts lielām fiziskām un garīgām slodzēm, kā arī izjūti darba spēju samazināšanos, vērsies pie ārsta vai farmaceita, kurš var ieteikt Mildronāta lietošanu. Iegādājies Mildronātu e-aptiekā Benu!

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu