Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
Kārtot pēc
 • Pēc noklusējuma
 • Produkta nosaukums A-Z
 • Produkta nosaukums Z-A
 • Cena no mazākās uz lielāko
 • Cena no lielākās uz mazāko
 • Atlaide %
 • Pirktākie

MAGNE B6

Magne B6 preparāti ir bezrecepšu zāles un uztura bagātinātāji, kas satur optimālu magnija un B6 vitamīna kombināciju, kas palīdz mazināt nogurumu, nespēku, muskuļu krampjus, kā arī novērst magnija deficītu organismā. Magne B6 ir pieejams tabletēs, kapsulās, ampulās, granulās. Pasūti Tev nepieciešamo Magne B6 piedevu e-aptiekā Benu un parūpējies par savu veselību un pašsajūtu!

Skatīt vairāk

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 5 no 5

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie

Skats: 1 - 5 no 5

MAGNE B6 – sastāvs, lietošana un ietekme uz organismu

Magne B6 (magnijs B6) ir viena no populārākajām magnija piedevām, kas ir papildināts ar B6 vitamīnu. Izvēlei ir pieejami dažādi Magne B6 preparāti, piemēram, Magne B6 Fast granulas, kas satur ne tikai B6, bet arī B9 vitamīnu, kas palīdz cīnīties ar emocionālo nogurumu un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Savukārt Magne B6 Sleep kapsulu sastāvā ir dažādi augu ekstrakti kā, piemēram, apiņi un ārstniecības melisa, kas palīdz nodrošināt veselīgu un ciešu miegu.

Kāpēc magnijs B6 ir tik vērtīgs?

Magnija un B6 vitamīna kombinācija palīdz efektīvi cīnīties ar stresu, nogurumu, nespēku, muskuļu krampjiem. Magnija deficīts var izraisīt tādus simptomus kā nervozitāte, trauksmes sajūta, trīce, nelieli miega traucējumi, aizkaitināmība, tāpēc šo simptomu mazināšanai jālieto magnija piedevas, piemēram, Magne B6. Arī B6 vitamīns veic nozīmīgas funkcijas mūsu organismā:

 • palīdz mazināt nespēku un nogurumu;
 • veicina normālu nervu sistēmas darbību;
 • nodrošina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;
 • sekmē psiholoģiskās funkcijas;
 • kā arī veic virkni citu svarīgu funkciju organismā.

MAGNE B6 lietošana un devas

Vienmēr konsultējies ar ārstu vai farmaceitu, kā lietot Magne B6, kā arī vienmēr izlasi preparāta lietošanas instrukciju: ieteicamās devas pieaugušajiem un bērniem un lietošanas īpatnības. Tā kā Magne B6 ir pieejams bezrecepšu zāļu un uztura bagātinātāju veidā, šo piedevu lietošana ievērojami atšķirsies. Piemēram, bezrecepšu medikamenta Magne B6 šķīdumu iekšķīgai lietošanai pieaugušajiem ir jālieto pa 3 - 4 ampulām dienā, sadalot 2 - 3 devās, kas jāiedzer ēdienreizes laikā. Savukārt Magne B6 Sleep uztura bagātinātāja ieteicamā diennakts deva ir 2 kapsulas vakaros.

MAGNE B6 palielina organisma izturību pret stresu

Magne B6 iesaka lietot tiem cilvēkiem, kuri ikdienā ir pakļauti augstam stresa līmenim. Stresa ietekmē pieaug magnija patēriņš, jo stresa situācijās organisms patērē vairāk vitamīnu un minerālvielu, tostarp arī magniju. Turklāt Magne B6 lietošana var veicināt noturību pret stresu un normālas psiholoģiskās funkcijas.

Lai efektīvi cīnītos ar stresu un nogurumu, nepieciešams magnijs, kas ir vitāli svarīgs elements mūsu organismā. Tas ir atrodams visos ķermeņa audos un ir nepieciešams normālai šūnu darbībai. Šo minerālvielu mēs uzņemam ar pārtiku, taču ne vienmēr ir iespējams uzņemt to pietiekamā daudzumā, tāpēc svarīgi papildus uzturam lietot arī magnija piedevas kā Magne B6. Jāņem vērā, ka Magne B6 piedevas ir pieejamas gan kā uztura bagātinātāji, gan arī kā bezrecepšu zāles, ko lieto magnija deficīta gadījumā.

Emocionālie un fiziskie magnija deficīta simptomi

Magne B6 palīdz emocionālo un fizisko magnija deficīta simptomu gadījumā. Ja novēro, ka samazinās darbaspējas un palielinās nogurums, rodas "tirpšanas" vai sāpju sajūtas muskuļos, paātrinās elpošana, rodas pēkšņas galvassāpes – tie var būt fiziskie magnija deficīta simptomi. Savukārt neraksturīga un pārlieku liela emocionalitāte, trauksmes sajūta, miega traucējumi, aizkaitināmība, vēlme raudāt var būt par emocionālajiem šīs minerālvielas deficīta simptomiem. Ja rodas šādi simptomi, ir nepieciešams vērsties pie ārsta, kurš var ieteikt lietot dažādas magnija piedevas kā Magne B6, ja tiek konstatēts magnija deficīts.

MAGNE B6 interneta aptiekā Benu

Interneta aptiekā Benu Tu vari iegādāties dažādus Magne B6 preparātus:

 • MAGNE B6 Premium 100mg/10 mg apvalkotās tabletes;
 • MAGNE B6 šķīdumu iekšķīgai lietošanai (ampulas);
 • MAGNE B6 Sleep kapsulas miega uzlabošanai;
 • MAGNE B6 Fast granulas;
 • MAGNE B6 470mg/5mg apvalkotās tabletes.

Izvēlies savām vajadzībām piemērotāko piedevu un pasūti to interneta aptiekā Benu par labām cenām! Bieži rīkojam arī Magne B6 akcijas, lai piedāvātu Tev vēl izdevīgākas magnija B6 cenas, tāpēc seko līdzi aktuālajiem akcijas piedāvājumiem mūsu e-aptiekā!

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu