Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Kārtot pēc
  • Pēc noklusējuma
  • Produkta nosaukums A-Z
  • Produkta nosaukums Z-A
  • Cena no mazākās uz lielāko
  • Cena no lielākās uz mazāko
  • Atlaide %
  • Pirktākie

CANESTEN

Canesten vaginālās kapsulas ir bezrecepšu medikaments, kas visā pasaulē tiek plaši izmantots sieviešu dzimumceļu infekciju slimību ārstēšanai. Visbiežāk Canesten tiek izmantots rauga sēnītes Candida izraisītu dzimumceļu saslimšanu gadījumos, kam raksturīgi tādi simptomi kā nieze, dedzināšana un nepatīkami izdalījumi. Plašajā pretsēnīšu medikamentu klāstā Canesten vaginālās kapsulas īpaši izceļas ar preparāta lietošanas ērtumu un vienkāršību. Canesten nodrošina sieviešu dzimumceļu infekciju ārstēšanu ar vienas devas terapijas palīdzību. Turklāt zāļu ievadi atvieglo vienkārši lietojams aplikators. Iegādājies Canesten bezrecepšu zāles Benu interneta aptiekā ar piegādi visā Latvijā!

Skatīt vairāk

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 2 no 2

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie

Canesten 10 mg/g krēms 20g

Bezrecepšu zāles

Canesten 10 mg/g krēms 20g

5,82

Skats: 1 - 2 no 2

Canesten vaginālās kapsulas - svecītes

Canesten 500 mg vaginālā kapsula – svecīte ir lokālas darbības medikaments, kas tiek lietots piena sēnītes ārstēšanai sievietēm. Šī tik plaši izplatītā un daudzām no mums labi pazīstamā infekciju slimība pieprasa ātru, efektīvu un ērti lietojamu ārstēšanas metodi, lai sekmīgi novērstu slimības izraisīto diskomfortu un nepatīkamos simptomus, kas var ievērojami traucēt ikdienas dzīvi. Canesten vaginālās kapsulas apvieno spēcīgu pretsēnīšu medikamentu formulu ar īpaši izstrādātu kapsulas ievades metodi, lai nodrošinātu efektīvu zāļu lietošanu un saslimšanas ārstēšanu.

Kādos gadījumos lietot Canesten vaginālās svecītes?

Canesten vaginālās svecītes lieto gan pirmreizējās piena sēnītes saslimšanas, gan atkārtotas saslimšanas gadījumos. Ja piena sēnītei raksturīgie simptomi – nieze, dedzināšana, pastiprināti izdalījumi – tiek novēroti pirmo reizi, noteikti jāsazinās ar ārstu saslimšanas diagnostikai un veselības stāvoklim piemērotākās ārstēšanas metodes identificēšanai. Taču, ja maksts infekcija ir atkārtota un jau esi pazīstama ar saslimšanas simptomiem un to ārstēšanu, tad Canesten bezrecepšu zāles vari iegādāties aptiekā vai interneta aptiekā, nepieciešamības gadījumā saņemot farmaceita konsultāciju un ieteikumus pareizai preparāta lietošanai. Atceries, ja atkārtotas piena sēnītes infekcijas gadījumā novēro simptomu saasināšanos, piemēram, sāpes vēderā, mugurā vai sliktu dūšu, noteikti nepieciešams saņemt ārsta - ginekologa konsultāciju.

Canesten produkti

No Canesten produktu klāsta Latvijas tirgū tiek piedāvāta zāļu ražotāja Bayer izstrādātā Canesten vaginālā kapsula – vienas devas terapijas pretsēnīšu medikaments. Šī vaginālā kapsula satur medikamentu suspensiju un ir apvalkota ar želatīna apvalku. Kapsula maksts vidē noārdās, izdalot suspensiju, kas primāri ārstē infekcijas cēloni, vienlaikus novēršot un atvieglojot saslimšanas simptomus un radīto diskomfortu. Izvēloties Canesten vaginālo kapsulu, sēnīšu infekcijas ārstēšanai nav jāievēro ilgs ārstēšanās kurss. Tikai viena Canesten vaginālā kapsula palīdzēs ārstēt un mazināt infekcijas saslimšanu. H3 Piena sēnītes ārstēšana ar Canesten Canesten pretsēnīšu preparāts ir īpaši izstrādāts sieviešu dzimumceļu infekciju slimību ārstēšanai. Canesten vaginālo kapsulu lietošana ir piemērota: - pieaugušām sievietēm; - grūtniecēm; - jaunajām māmiņām, kuras baro mazuli ar krūti; - jaunietēm. Ja sēnīšu infekcijas ārstēšanai ir izvēlēta Canesten vaginālā kapsula, efektīvai infekcijas ārstēšanai svarīgi ievērot: 1. Menstruālo ciklu – ārstēšanu nedrīkst uzsākt mēnešreižu laikā. Terapija ir jāuzsāk un jānoslēdz pirms mēnešreižu sākšanās. 2. Atturēšanās no dzimumdzīves – terapijas laikā ieteicams izvairīties no aktīvas dzimumdzīves. 3. Citu vaginālo preparātu lietošana – izvairīties no citu vaginālo preparātu vai produktu izmantošanas, kas var ietekmēt zāļu efektivitāti.

Canesten lietošanas blakusparādības

Līdzīgi kā jebkuru citu medikamentu lietošana, arī Canesten vaginālo kapsulu – svecīšu lietošana var veidot nevēlamas blakusparādības. Lietojot šos lokālos pretsēnīšu medikamentus, var tikt izraisītas tādas blakus parādības kā: dedzinoša sajūta, sāpes vēderā, nieze vai apsārtums. Šo medikamentu lietošana neietekmē spēju vadīt transportlīdzekli. Lai uzzinātu detalizēti informāciju par medikamentu izraisītām blakusparādībām vai alerģiskām reakcijām, apmeklē Latvijas Zāļu reģistra interneta vietni.

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu