Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
Kārtot pēc
 • Pēc noklusējuma
 • Produkta nosaukums A-Z
 • Produkta nosaukums Z-A
 • Cena no mazākās uz lielāko
 • Cena no lielākās uz mazāko
 • Atlaide %
 • Pirktākie

BRONTEX

Brontex sīrups un tabletes ir efektīvs līdzeklis saaukstēšanās laikā. Piemērots bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Atklepošanu veicinošs medikaments, kas sašķidrina krēpas un veicina atklepošanu. Tas pieder pie atkrēpotāju grupas medikamentiem, jo satur ambroksola hidrohlorīdu.  

Skatīt vairāk

Filtrēt

Kārtot pēc

Atlaide %

Skats: 1 - 3 no 3

Šķirot:
Pēc noklusējuma
Produkta nosaukums A-Z
Produkta nosaukums Z-A
Cena no mazākās uz lielāko
Cena no lielākās uz mazāko
Atlaide %
Pirktākie

Skats: 1 - 3 no 3

Brontex — klepus un saaukstēšanās simptomu mazināšanai 

Klepus saaukstēšanās vai citu elpceļu slimību gadījumā nav reta parādība. Tas ir diezgan nogurdinošs un nepatīkams simptoms arī tādām izplatītām saslimšanām kā traheīts, bronhīts, traheobronhīts un virknei citu slimību. Vairumā gadījumu šo slimību cēlonis ir elpceļu vīrusu vai baktēriju infekcija. Šādā gadījumā nedrīkst ļaut klepum ieilgt, lai neizraisītu nopietnākas veselības problēmas.  

Viens no populārākajiem līdzekļiem klepus ārstēšanai ir klepus sīrupi, ko izvēlas dažādu elpceļu slimību gadījumā, arī tad, kad slimo bērni. Brontex sīrups ir piemērots bērniem jau no 2 gadu vecuma. Savukārt Brontex tabletes ir ieteicamas bērniem no 6 gadu vecuma.  

Izvēloties klepus sīrupu, nepieciešams pievērst uzmanību klepus ilgumam un intensitātei, kā arī tam, vai klepus ir sauss vai mitrs. Viens no labākajiem atkrēpošanas līdzekļiem ir farmaceitu ieteiktais Brontex sīrups, kas ir piemērots akūtu un hronisku bronhu un plaušu slimību gadījumā. 

Brontex sīrups bērniem 

Saslimstot bērnam, ārsti visbiežāk iesaka ārstēšanai lietot sīrupu. Tas ir skaidrojams ar to, ka šķidrās zāļu formas kuņģa-zarnu traktā uzsūcas ātrāk nekā klasiskās tabletes, kuru izšķīšana prasa zināmu laiku. Turklāt sīrupi nekairina kuņģa gļotādu. Sīrupus izvēlas arī tāpēc, ka: 

 • tos ir ļoti viegli dozēt, jo lielākā daļa ražotāju nodrošina sīrupiem dažādas mērierīces — karoti, glāzīti, pipeti, ar kuru palīdzību var viegli noteikt nepieciešamo zāļu daudzumu, kas ir īpaši svarīgi bērnu gadījumā;
 • klepus sīrupu lietošana bērniem nodrošina pozitīvāku lietošanas pieredzi, jo tiem visbiežāk ir patīkams aromāts un garša, kas palīdz bērnam nenoraidīt zāles, bet gan uzņemt tās;
 • sīrupi ir lieliski piemēroti cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nespēj norīt tabletes, piemēram, rīšanas traucējumu gadījumā. 

Viens no populārākajiem klepus sīrupiem bērniem ir Brontex sīrups, ko varat ātri un ērti iegādāties BENU interneta aptiekā.

Skatīt vairāk

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu