Chat with us, powered by LiveChat
  • 0

Sauļošanās līdzeklis mazam bērnam

11.06.2021.
Saules aizsargkrēmi

Nevaru izvelēties no sauļošanas līdzekļiem, kas būtu piemērotāks viengadīgajam bērnam.

Šim vecumam labāk izvelēties aizsardzību ar faktoru SPF50. Ir pieejami vārāki varianti no dažādiem zīmoliem: ae...

Šim vecumam labāk izvelēties aizsardzību ar faktoru SPF50. Ir pieejami vārāki varianti no dažādiem zīmoliem: aerosola formā- EUCERIN Sun Kids aerosols SPF50+, pieniņa formā- BIODERMA Photoderm KID SPF 50+ un URIAGE Bariesun Kid SPF50+, krēma formā- WELEDA Baby&Kids Edelweiss SPF50, losjonā formā- LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics Baby SPF50+.

Lasīt atbildi

B vitamīni vegāniem

11.06.2021.
Zāļu lietošana

Meklēju dabiskas izcelsmēs B grupas vitamīnus visai ģimenei, lai ir piemēroti vegāniem.

Pieaugušiem un bērniem no 12 gadu vecuma varu ieteikt

Pieaugušiem un bērniem no 12 gadu vecuma varu ieteikt Floradix Vitamin - B - complex sīrupu. Sastāvā ir:  B2, B6, B1, B12, B7 un B3 vitamīns. Nesatur alkoholu, konservantus, krāsvielas un citas mākslīgas vielas. Bērniem no 4 gadu vecuma ir pieejams FLORADIX Kindervital sīrups, sastāvā ir ne tikai  B grupas vitamīni, bet arī A, D, E, C vitamīns un kalcijs.

Lasīt atbildi

Izgulējumu kopšana

11.06.2021.
Brūču kopšana

Iesakiet efektīvo līdzekli pret izgulējumiem.

izgulējumu dzīšanu ļoti labi veicina koloidāls sudrabs un hialuronskābe. tas abas vielas satur farmactive silver aerosols.

Izgulējumu dzīšanu ļoti labi veicina koloidāls sudrabs un hialuronskābe. Tas abas vielas satur FARMACTIVE Silver aerosols.

Lasīt atbildi

GORELAX Day lietošana

11.06.2021.
Zāļu lietošana

Nopirku GORELAX Day kapsulas, jo plānojas svarīgs pasākums un pašlaik ir stress. Kad jāsāk lietot, dienu iepriekš vai tieši pirms pasākuma? Vai nebūs miega efekta?

GoRelax day uztura bagātinātāju var lietot tad, kad ir stress un nespēks. Jā Jūs jutāt, ka ir nepieciešamība, tad varat sākt lietot gan pirms svarīga notikuma (pa vienai kapsulai), gan tajā dienā (devu var paaugstināt līdz divām kapsulām). Konkrētais preparāts neizraisa miega efektu, bet, tieši otrādi, samazina nogurumu un nespēku un paaugstina koncentrēšanās spēju.

Lasīt atbildi

Līdzekļi, kas palīdz pret atūdeņošanos

11.06.2021.

Dzirdēju, ka ir līdzekļi, kas palīdz pret atūdeņošanos. Vai aptiekā tos var nopirkt?

Jā, ir pieejami dažādi elektrolītu preparāti. Pieaugušiem var izvelēties

Jā, ir pieejami dažādi elektrolītu preparāti. Pieaugušiem var izvelēties OLIMPLABS Hydratonic Fast putojošās tabletes, bērniem no 3 gadu vecuma ir piemērots ORSALIT dzēriens. Ir līdzekļi, kas domāti sportistiem un palīdz veicināt ūdens uzsūkšanos fiziskas slodzes laikā, piemērām, MAGNIJS+KĀLIJS Sport & Cardio.

Lasīt atbildi

Zāļu lietošana un blakusparādības

11.06.2021.
Zāļu lietošana

Nopirku zāles, ko izrakstīja mans ārsts, bet, sakot lasīt lietošanas instrukcijas, sāku baidīties no blakusparādībām. Kā var uzzināt, cik droša ir lietošana?

Neskatoties uz iespējamam blakusparādībām, regulāri lietojiet nozīmētas zāles pēc shēmas, ko Jums ir iedevis ārsts. Uzticieties ā...

Neskatoties uz iespējamam blakusparādībām, regulāri lietojiet nozīmētas zāles pēc shēmas, ko Jums ir iedevis ārsts. Uzticieties ārsta kompetencei, jo, izrakstot preparātu, ārsts izvērtē iespējamus riskus un terapijas ieguvumus.  Latvijas Zāļu reģistrā nonāk zāles ar pārbaudītu drošību, līdz ar to uztraukumam nav pamata. Tomēr, ja, lietojot medikamentus, pamanīsiet kādu no blakusparādībām, noteikti sazinieties ar Jūsu ārstējošu ārstu.

Lasīt atbildi

Islandes ķērpja preparātu lietošana

11.06.2021.
Zāļu lietošana

Kuru Islandes ķērpja preparātu var lietot grūtniecības laikā?

Teorētiski sukājamas tabletes ar Islandes ķērpi nav aizliegtas lietošanai grūtniecības laikā, jo potenciālie riski ir minimāl...

Teorētiski sukājamas tabletes ar Islandes ķērpi nav aizliegtas lietošanai grūtniecības laikā, jo potenciālie riski ir minimāli. Tomēr klīniskie pētījumi uz grūtniecēm nebija veikti un trūkst drošības datu, līdz ar to iesaku konsultēties ar ārstu. Islandes ķērpja sīrupus nedrīkst lietot, jo sastāvā kā konservantu bieži izmanto spirtu.

Lasīt atbildi

Par urīnceļu veselības traucējumiem

11.06.2021.
Urīnceļu veselībai

Iesakiet, lūdzu, ūdensdzenošo līdzekļi.

Ja ir aizdomas par urīnceļu veselības traucējumiem, kā urīndzenošo līdzekļi var lietot miltenes tēju. &Sc...

Ja ir aizdomas par urīnceļu veselības traucējumiem, kā urīndzenošo līdzekļi var lietot miltenes tēju. Šai tējai ir pretiekaisuma un diurētisks efekts. Ir kontrindikācijas: bērnu vecums, grūtniecība un barošana ar kruti, alerģiskas reakcijas, gremošanas trakta slimības u.c. Pirms urīndzenošo preparātu lietošanas konsultējieties ar speciālistu.

Lasīt atbildi

Ekzēma vai alerģija bērnam?

11.06.2021.
Ekzēma

Vakaros pirms gulētiešanas un naktīs bērns sūdzas par kņudošu sajūtu, niezi un nemieru kāju pirkstos un starp tiem. Turklāt starp pirkstu starpām viss ir tīrs, āda nav apsārtusi. Kas varētu būt par iemeslu un ko ieteiktu lietot?

Pēdu niezei var būt vairāki iemesli, piemēram, iekaisuma procesi, alerģiska reakcija (pret zeķu, a...

Pēdu niezei var būt vairāki iemesli, piemēram, iekaisuma procesi, alerģiska reakcija (pret zeķu, apavu materiālu u.c.), kā arī kāju sēnīte. Ja āda ir absolūti tīra, bez iekaisuma pazīmēm un nav nekādu izsitumu, tad tas varētu būt saistīts ar nervu kairinājumu. Kņudoša sajūta var būt saistīta ar asinsrites traucējumiem. Noskaidrot problēmas cēloņi var, tikai apmeklējot ārstu. Iesaku vērsties pie Jūsu ģimenes ārsta.

Lasīt atbildi

Brūces kopšana

11.06.2021.
Brūču kopšana

Vai pirms katras dziedējoša krēma uzklāšanas reizes brūce ir jānomazgā?

Ja ir neliela brūce, bez izdalījumiem un netiek klāt netīrumi, tad skalot brūci katru reizi pirms krēma uzklā&scaro...

Ja ir neliela brūce, bez izdalījumiem un netiek klāt netīrumi, tad skalot brūci katru reizi pirms krēma uzklāšanas nav nepieciešams. Uzreiz pēc savainojuma var lietot  LIVSANE aerosolu brūču tīrīšanai. Ja ir runa par hronisko brūci vai čūlu ar strutām vai citiem izdalījumiem, tad brūce ir jāiztīra, piemēram, ar PRONTOSAN šķīdumu.

Lasīt atbildi

Neatradi atbildi?

Ja neatradāt atbildi uz interesējošo jautājumu, ierakstiet savu jautājumu formā, mēs Jums atbildēsim.