Chat with us, powered by LiveChat
  • 0

Atopiskais dermatīts

13.08.2021.
Ekzēma

Man ir atopiskais dermatīts. Pēc dienā pavadīta laika ar maskas lietošanu un mājupceļā saulē sejā parādās izteikti apsārtums gar muti un acu zonā. Kādus ikdienas krēmus labāk lietot?

Mūsu sortimentā ir pieejama dermokosmētika atopiskai ādai, kas mitrina, nomierina un mazina apsārtumu, piemēram, EUCERIN AtopiControl ...

Mūsu sortimentā ir pieejama dermokosmētika atopiskai ādai, kas mitrina, nomierina un mazina apsārtumu, piemēram, EUCERIN AtopiControl sejas kopšanas krēms 12% Omega (https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/sejas-kopsana/kremi/eucerin-atopicontrol-sejas-kopsanas-krems-12-omega-50-ml-n1 ). Var lietot ikdienā, arī zem dekoratīvas kosmētikas no rīta un vakarā. Ir arī citi SOS - līdzekļi, kas pasarga ādu no arējiem faktoriem, ātri nomierina un noņem kairinājumu, piemēram, Bioderma Sensibio Forte (https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/sejas-kopsana/kremi/sensibio-forte-krems-40-ml ) krēms. To ieteicams lietot uz tīras ādas divreiz dienā. Jūtīgai un atopiskai ādai vēlams papildus izmantot arī saules aizsarglīdzekļi. Piemēram, URIAGE Bariesun Minerale SPF50+ (https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/saulosanas-kosmetika/aizsarglidzekli-sejai/uriage-bariesun-minerale-spf50-krems-50-ml).

Lasīt atbildi

Alerģiska āda.

13.08.2021.
Alerģija

Alerģiska āda. Nosliece uz atopisko dermatītu. No maskas lietošanas rodas apsārtums maskas vietā. Maska tiek bieži mainīta. Darbs saistībā ar masku nēsāšanu 8 stundas dienā. Ko labāk lietot lai mazinātu apsārtumu un arī varbūt profilaksei?

Mūsu sortimentā ir pieejama dermokosmētika, kas pasarga ādu no arējiem faktoriem, nomierina, mazina apsārtumu. Bi...

Mūsu sortimentā ir pieejama dermokosmētika, kas pasarga ādu no arējiem faktoriem, nomierina, mazina apsārtumu. Bioderma Sensibio Forte (https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/sejas-kopsana/kremi/sensibio-forte-krems-40-ml ) krēms ideāli piemērots Jūsu aprakstītājā situācijā. To ieteicams lietot uz tīras ādas divreiz dienā (no rīta un vakarā). Citas rekomendācijas: izvairīties no dekoratīvas kosmētikas lietošanas zem maskas, attīrīt ādu ar saudzējošiem, hipoalerģiskiem līdzekļiem: micelāro ūdeni vai gēlu, piemēram, ar Uriage micelāro ūdeni Rose (https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/sejas-kopsana/mazgasana-un-attirisana/uriage-micelarais-udens-jutigai-adai-rose-250-ml ). Var mēģināt izmantot maskas no cita ražotāja. Iespējams, ka alerģiska reakcijā ir uz konkrēto sastāvdaļu, jo tas ir ļoti individuāli. Benu e-aptiekā ir pieejamas ļoti mīkstas medicīniskās aizsargmaskas Matopat Surgimask (https://www.benu.lv/pirma-palidziba/vienreizejas-lietosanas-preces/vienreizlietojamas-maskas/matopat-surgimask-3-slanu-sejas-maska-n50 ), ražotas ES. 

Lasīt atbildi

Hialuronskābe iekšķīgai lietošanai

13.08.2021.
Uztura bagātinātāju lietošana

Uzzināju, ka hialuronskābe ir pieejama ne tikai ārīgai lietošanai krēmos, bet to var lietot arī iekšķīgi. Vai Jums ir šādi preparāti?

Jā, ir pieejams OLIMPLABS Hialumax  (https://www.benu.lv/e-apti...

Jā, ir pieejams OLIMPLABS Hialumax  (https://www.benu.lv/e-aptieka/uztura-bagatinataji/gimenes-veselibai/skaistumam/olimplabs-hialumax-kapsulas-n30 ) uztura bagātinātājs ādas skaistumam, kas satur 40 mg hialuronskābes. Ir arī citi preparāti, kuru sastāvā ir ne tikai hialuronskābe, bet arī vitamīni un minerālvielas, piemērām: Dias Beauty Collagen, ORTHOMOL Beauty, BEAUTYNOL Excellence un citi.

Lasīt atbildi

Zāles cukura līmenim

13.08.2021.
Zāļu lietošana

Vai Jums ir pārdošanā kādas zāles cukura līmeņa samazināšanai pieaugušam cilvēkam?

Ja Jūsu cukura līmenis asinīs tukšā dušā ir virs 5,6 mmol/l, tad ir jāgriežas pie sava...

Ja Jūsu cukura līmenis asinīs tukšā dušā ir virs 5,6 mmol/l, tad ir jāgriežas pie sava ģimenes ārsta. Vēlams pirms vizītes mērīt cukura līmeni un pierakstīt rezultātus, lai ārsts pēc rezultātiem varētu sniegt rekomendācijas vai nozīmēt analīzes un izmeklējumus. Bet ja cukura līmenis asinīs tukšā dušā ir vienāds vai lielāks par 7 mmol/l, tad pie ārsta ir jāgriežas nekavējoties.

Vielmaiņai un normālai glikozes līmeņa uzturēšanai varu ieteikt uztura bagātinātāju ar hromu, piemērām: ChromoPrecise https://www.benu.lv/e-aptieka/uztura-bagatinataji/sports-un-aktiva-atputa/svara-kontrole/chromoprecise-tabletes-n60 vai WALMARK CHROM FORTE https://www.benu.lv/e-aptieka/uztura-bagatinataji/sports-un-aktiva-atputa/svara-kontrole/walmark-chrom-200-g-forte-tabletes-n30. Vēl ir pieejams dabīgs preparāts ar vitamīniem, kas palīdz uzturēt gan normālu glikozes līmeni asinīs, gan normālu holesterīna līmeni: AteroLip 5D https://www.benu.lv/e-aptieka/uztura-bagatinataji/sirds-un-asinsvadu-sistema/holesterinam/aterolip-5d-kapsulas-n30

Lasīt atbildi

Vitamīni mazam bērnam

13.08.2021.
Uztura bagātinātāju lietošana

Kādu vitamīnu kompleksu Jūs iesakiet 2 gadus vecai meitenei?

Varu ieteikt vitamīnus sīrupa veidā, pamērām: Marsiešus

Varu ieteikt vitamīnus sīrupa veidā, pamērām: Marsiešus https://www.benu.lv/e-aptieka/maminam-un-berniem/vitamini-un-uztura-bagatinataji/vitamini-berniem/marsiesi-sirups-ar-apelsinu-garsu-150-ml un WELLBABY https://www.benu.lv/e-aptieka/maminam-un-berniem/vitamini-un-uztura-bagatinataji/vitamini-berniem/wellbaby-skidrums-150-ml. Abi uztura bagātinātāji satur gan vitamīnus, gan minerālvielas. Lietošana ir 5 ml dienā pēc ēšanas vai ēšanas laikā. Mūsu sortimentā ir pieejamas arī košļājamas želejas LYL Krill Oil KID https://www.benu.lv/e-aptieka/uztura-bagatinataji/zivju-ella/lyl-krill-oil-kid-zelejas-lacisi-n30 . Tas satur vitamīnus: A, D3, C un E un arī Omega 3 no Antarktikas krila. Lietošana: 1 lācītis dienā.

Lasīt atbildi

Saules apdegumi

13.08.2021.
Saules aizsargkrēmi

Ko varat ieteikt pret saules apdegumiem?

Varu ieteikt līdzekļus, kas satur dekspantenolu, jo tas gan nomierina kairinājumu, gan veicina dzīšanu un mi...

Varu ieteikt līdzekļus, kas satur dekspantenolu, jo tas gan nomierina kairinājumu, gan veicina dzīšanu un mitrina ādu. Plašam ādas virsmām ērtāk lietot pūtas aerosola veidā. Mūsu sortimentā ir pieejami divi veidi: SOS aerosols, kurā ir 10% aktīvas vielas un ALTERMED Panthenol forte, kurā ir 9% aktīvas vielas https://www.benu.lv/e-aptieka/panthenol-sos-aerosols-130-g

Lasīt atbildi

Asinsspiediena mērītāji

13.08.2021.
Asinsspiediens

Kāda ir atšķirība starp Omron M2 un M3 spiediena mērītājiem?

Atšķiras atmiņa: M2 30 mērījumiem, bet M3 60 mērījumiem. M3 aparātam ir papilfunkcijas: atmiņa diviem lietotājiem, M3 ir vidējās vērtības apr...

Atšķiras atmiņa: M2 30 mērījumiem, bet M3 60 mērījumiem. M3 aparātam ir papilfunkcijas: atmiņa diviem lietotājiem, M3 ir vidējās vērtības aprēķināšana, pamatojoties uz pēdējo 10 minūšu laikā veikto 3 mērījumu rezultātiem. Atšķiras arī manšetes izmērs: Omron M2 komplektā ir vidēja izmēra manšete (22-32 cm), bet M3 universāla manšeti (22-42 cm).  

Lasīt atbildi

Medikamenta alerģiska reakcija

13.08.2021.
Alerģija

Vai varu turpināt lietot medikamentu, ko nozīmēja ārsts, ja pēc pirmās lietošanas reizes ir stipra alerģiska reakcija?

ikviens preparāts var dot individuālu reakciju, šajā gadījumā ieteicu sazināties ar ārstu, lai mainītu ārstēšanas taktiku.

Ikviens preparāts var dot individuālu reakciju, šajā gadījumā ieteicu sazināties ar ārstu, lai mainītu ārstēšanas taktiku.

Lasīt atbildi

Sejas rozācija

13.08.2021.
Kosmētikas lietošana

Kādi ir krēmi sejas kopšanai pie rozācijas paasinājuma pēc sejas masku lietošanas?

Mūsu sortimentā ir plaša dermokosmētikas izvēle ādai ar rozāciju.

Sausai sakairinātai ādai varu ieteikt: ISISPHARMA Ruboril Expert ...

Mūsu sortimentā ir plaša dermokosmētikas izvēle ādai ar rozāciju.

Sausai sakairinātai ādai varu ieteikt: ISISPHARMA Ruboril Expert S krēmu

https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/sejas-kopsana/kremi/isispharma-ruboril-expert-s-krems-apsartusai-sausai-adai-40-ml

Intensīvam apsārtumam kā SOS līdzekļi: BIODERMA Sensibio AR krēmu

https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/sejas-kopsana/kremi/sensibio-ar-krems-40-ml

Vieglas tekstūras krēms nelieliem apsārtumiem: LA ROCHE-POSAY Rosaliac AR Intense

https://www.benu.lv/e-aptieka/skaistums-un-adas-kopsana/sejas-kopsana/kremi/la-roche-posay-rosaliac-ar-zeleja-40-ml

Lasīt atbildi

PHARMACERIS T Sebo-Almond-Claris 3%

13.08.2021.
Kosmētikas lietošana

Labdien! Vai PHARMACERIS T Sebo-Almond-Claris 3% attīrošs šķīdums sejai, dekoltē zonai, mugurai, ir ieteicams lietot tagad vasaras mēnešos? Konkrēti sejas ādai?

Šīs līdzeklis satur augļu skābes, līdz ar to var pastiprināt ādas jūtīgumu pret sauli. Ja tomēr ir n...

Šīs līdzeklis satur augļu skābes, līdz ar to var pastiprināt ādas jūtīgumu pret sauli. Ja tomēr ir nepieciešamība attīrīt ādu ar šo līdzekļi, ieteicams to darīt vakarā un dienā lietot aizsarglīdzekļus ar maksimālo SPF aizsardzību.

Lasīt atbildi

Neatradi atbildi?

Ja neatradāt atbildi uz interesējošo jautājumu, ierakstiet savu jautājumu formā, mēs Jums atbildēsim.

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu