Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.
Hipoalerģisks
Hipoalerģisks
Prontosan gels 50 g  Prontosan gels 50 g
0 Atsauksme(-s)

Prontosan gels 50 g

Medicīnas preces
Prontosan® brūču gēls nodrošina ilgstošu brūces pamatnes tīrību, mitrināšanau un dekontamināciju apsēju mainīšanas starplaikā.
35,49
709,80 /kg
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Forma: Gels
Skaits iepakojumā: 1
Tilpums: 50g
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Akūtas brūces ir nepieciešams labi iztīrīt, jo parasti tās ir piesārņotas ar netīrumiem un mikroorganismiem. Šie piesārņojumi var traucēt normālu brūču dzīšanu un radīt komplikācijas, piemēram, infekciju. Akūtām traumatiskām brūcēm, kam ir nepieciešamas šuves, Prontosan® brūču gēls ir jālieto pēc ķirurģiskās iejaukšanās un šuvju uzlikšanas. Prontosan® ir unikālu sastāvdaļu kombinācija (antimikrobā viela, poliheksanīds, virsmaktīvā viela betaīns), un tas ir ideāls līdzeklis pret biopfilmas veidošanos. Sekojošu brūču tīrīšanai, skalošanai, mitrināšanai un dekontaminācijai:

• akūtas neinficētas un inficētas traumatiskās brūces ( piemēram, iegriezumi, nobrāzumi vai durtas brūces). Prontosan® brūču gēls jālieto pēc ķirurģiskās iejaukšanās;
• hroniskas neinficētas un inficētas brūces (piemēram, izgulējumi, vēnu čūlas, diabētiskās pēdu čūlas);
• pēcoperācijas brūces;
• termiski, ķīmiski un staru terapijas apdegumi (1. un 2. pakāpes).

Skatīt vairāk
Lietošana

Optimālu rezultātu sasniegšanai pirms Prontosan brūču gēla lietošanas brūces un apkārtējās ādas zonas tīrīšanai ir jālieto Prontosan šķīdums brūču skalošanai(skatīt atsevišķu produkta informāciju). Prontosan brūču gēls lielā daudzumā ir jāuzliek uz brūces pamatnes. Dobumi un padziļinājumi ir jāpiepilda ar Prontosan brūču gēlu. Primāro brūces pārsēju - pārsēju, marles plāksnītes, kompreses un citus absorbējošos brūču pārsējus var samitrināt ar Prontosan brūču gēlu pirms sekundārā pārsēja uzlikšanas. Grūtniecība un barošana ar krūti: Nav liecību par mutagēno vai augļa toksicitāti, kas būtu saistīta ar šī produkta sastāvdaļām. Tā kā nenotiek poliheksanīda sistēmiska reabsorbcija, pārnešana uz krūts pienu ir maz varbūtīga. Sakarā ar to, ka nav veikti attiecīgi klīniskie pētījumi un trūkst klīniskās pieredzes ar grūtniecēm un sievietēm, kas baro ar krūti, šādos gadījumos Prontosan® brūču gēlu drīkst lietot tikai pēc rūpīgas medicīniskas konsultācijas. Jaundzimušie un zīdaiņi: Nepietiekamu klīnisko datu dēļ jaundzimušiem un zīdaiņiem Prontosan® brūču gēlu drīkst lietot tikai atsevišķos gadījumos un rūpīgā medicīniskā uzraudzībā.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Attīrīts ūdens, glicerīns, hidroksietilceluloze, 0,1% betaīna virsmaktīvā viela, 0,1% poliaminopropilbiguanīds (poliheksanīds).
Izskats un smarža: dzidrs, bezkrāsains ūdens bāzes gēls, kam praktiski nav smaržas.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsPRONTOSAN
FormaGels
Tilpums50g
Skaits iepakojumā1
ĪpašībasHipoalerģisks
PiemērotsVisām vecuma grupām
Saistītie raksti
Pieejams aptiekās