Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.

PANGROL 10000DV kapsulas N20

Bezrecepšu zāles
Pangrol kapsulas lieto gadījumos, kad ir aizkuņģa dziedzera gremošanas fermentu veidošanās un izdalīšanās traucējumi.
Lietošanas instrukcija
4,95
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Aktīvā viela: Pancreatis pulvis
Aktīvās vielas stiprums: 10000DV
Forma: Kapsulas
Skaits iepakojumā: 20
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Pangrol ir zāles, kuru sastāvā ir gremošanu veicinošas vielas (fermenti) nocūkas aizkuņģa dziedzera (aizkuņģa dziedzera pulveris, ko dēvē arī par pankreatīnu). Pangrol kapsulaslieto gadījumos, kad ir aizkuņģa dziedzera gremošanas fermentu veidošanās un izdalīšanās traucējumi (enzīmu aizstājterapijai).

Skatīt vairāk
Lietošana

Ja nav parakstīts citādi, ieteicamā deva ir pa 2 – 4 Pangrol kapsulām ēdienreizē (atbilst 20 000 – 40 000 EFV lipāzes ēdienreizē). Var būt nepieciešama arī lielāka deva. Devu drīkst palielināt tikai pēc ārsta norādījuma, un devas palielināšanai jābūt vērstai uz simptomu (piemēram, taukainu izkārnījumu un vēdersāpju) mazināšanu. Nevajadzētu pārsniegt lipāzes dienas devu 15 000 – 20 000 vienību uz kg ķermeņa masas.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Aktīvā viela ir cūkas aizkuņģa dziedzera pulveris 118,1 mg/kapsulā (Lipāzes aktivitāte 10 000 EFV*/kapsulā, Amilāzes aktivitāte ne mazāk kā 9000 EFV/kapsulā, Proteāzes aktivitāte ne mazāk kā 500 EFV/kapsulā).
* Eiropas Farmakopejas vienības
Citas sastāvdaļas ir šādas:
Kodols: hidrogenēta rīcineļļa, koloidāls bezūdens silīcija dioksīds, magnija stearāts (Ph. Eur.) no augiem, kroskarmelozes nātrija sāls, mikrokristāliska celuloze.
Apvalks: metakrilskābes – etilakrilāta kopolimēra (1 : 1) dispersija 30%, talks, trietilcitrāts, simetikona emulsija 30%, kas sastāv no simetikona, makrogola sorbitāna tristearāta, metilcelulozes, beigu hidroksilēta dimetilsiloksāna, makrogola stearāta, mono- un diglicerīdiem, makrogola, ksantāna gumijas, triglicerīdiem, benzoskābes, glicerīna, nātrija hlorīda, oktametilciklotetrasiloksāna, sorbīnskābes, sērskābes, attīrīta ūdens.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsPANGROL
FormaKapsulas
ATĶ kodsA09AA02 - multienzymes (lipase, protease etc.)
Skaits iepakojumā20
Aktīvās vielas stiprums10000DV
PiemērotsPieaugušajiem
Saistītie raksti
Atlikumi aptiekās
Uzmanību
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Svarīgi

Zāles un uztura bagātinātāji netiek pieņemti atpakaļ, un tos var atgriezt aptiekā tikai iznīcināšanai.