BENU diennakts aptieku serviss

Ne visu dzīvē varam ieplānot un paredzēt, un bieži vien akūta un steidzama palīdzība mums ir nepieciešama tieši tad, kad tā ir vismazāk pieejama, piemēram, nakts stundās.

Rūpējoties par savu klientu veselību, BENU Aptiekas piedāvā diennakts aptieku servisu Rīgā (A.Čaka ielā 104) un Ventspilī (Ganību ielā 8). Šajās aptiekās jebkurā diennakts laikā varēsiet vērsties pēc Jums un Jūsu ģimenei nepieciešamajiem medikamentiem un farmaceita padoma. Īpaši aktuāli tas ir akūtos saslimšanas gadījumos, kad vēlākās vakara vai nakts stundās ir radušās veselības problēmas un mājās nav pieejami medikamenti, kā arī naktī dodaties no stacionāra.Svarīgi atcerēties – BENU diennakts aptiekas ir atvērtas arī brīvdienās un svētku dienās, kad vairums citu veselības iestāžu ir aizvērtas.

BENU diennakts aptiekās pieejamas plašs sortiments – šeit atradīsiet gan recepšu un bezrecepšu medikamentus, gan uztura bagātinātājus, higiēnas  preces un kosmētikas līdzekļus. Savukārt mūsu pieredzējušie farmaceiti uzklausīs un ieteiks Jums un Jūsu ģimenei vispiemērotākos līdzekļus jebkurā diennakts stundā!

 

Rūpējieties par savu un savas ģimenes veselību un esiet veseli!

info@benu.lv