Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.
10 Atsauksme(-s)

AGOVIRAX izsmidzināms deguna līdzeklis 20 ml

Medicīnas preces
AGOVIRAX – ELPCEĻU VĪRUSU INFEKCIJU ĀRSTĒŠANAI UN PROFILAKSEI. Karagināns, Agovirax aktīvā viela, aptur elpceļu saslimšanas izraisošo vīrusu vairošanos, kavējot to piesaistīšanos deguna gļotādas šūnām.
19,49
974,50 /l
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Forma: Aerosols
Skaits iepakojumā: 1
Tilpums: 20ml
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

AGOVIRAX izsmidzināms deguna līdzeklis. AGOVIRAX var lietot kā papildlīdzekli gripai līdzīgu, vīrusu izraisītu, slimību profilaksei un ārstēšanai. Papildus AGOVIRAX var lietot deguna gļotādas profilaktiskai un noturīgai mitrināšanai. AGOVIRAX var saīsināt gripai līdzīgu slimību ilgumu un samazināt saaukstēšanās simptomu smagumu. var samazināt jaunu infekciju rašanos un ar vīrusiem saistītu saaukstēšanās simptomu atjaunošanos

Skatīt vairāk
Lietošana

Parādoties pirmajām gripai līdzīgu infekciju pazīmēm (piemēram, sāpes kaklā, kņudēšana vai iesnas, utt.) iesmidzināt vienu reizi katrā nāsī vismaz trīs reizes dienā. Ārstēšana jāuzsāk pēc iespējas ātrāk, pēc pirmo saaukstēšanās simptomu parādīšanās, un jāturpina līdz simptomi mazinājušies. Ja parādās drudzis vai pēc 1 ārstēšanas nedēļas stāvoklis neuzlabojas, jākonsultējas ar ārstu.
Sausas deguna gļotādas mitrināšanai, atkarībā no individuālajām prasībām, iesmidziniet degunā dažas reizes, atkārtojot to vairākas reizes dienā.

• Noņemiet aizsargvāciņu un, ja nepieciešams, vairākas reizes nospiediet sūkni līdz izsmidzinās vienmērīga smidzinājuma deva. AGOVIRAX tad ir gatavs lietošanai.
• Lai novērstu traumas, sprausla jāievieto katrā nāsī uzmanīgi! Izsmidzināšanas laikā turiet pudelīti stāvus.
• Pēc lietošanas, lūdzu, uzlieciet aizsargvāciņu uz sprauslas.

Skatīt vairāk
Sastāvs

AGOVIRAX ir dzidrs, bezkrāsains, viskozs šķīdums bez smaržas. 1 ml šķīduma satur 1,2 mg iota-karaginānu (Carragelose®), 0,4 mg kappa-karaginānu, nātrija hlorīdu un attīrītu ūdeni.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsAGOVIRAX
FormaAerosols
Tilpums20ml
Skaits iepakojumā1
PiemērotsVisām vecuma grupām
Ieteicams lietot (g.v.)no 1
Saistītie raksti
Pieejams aptiekās

10 vērtējums(-i)

Vērtējums 5 no 5
5 (10) 100%
4 (0) 0%
3 (0) 0%
2 (0) 0%
1 (0) 0%

JŪLIJA (07.10.2021.)

Ļoti labs palīglīdzeklis pret vīrusiem. Lietoju bērniem,iepūšu katrā nāsī pirms b/d un pēc . Un jau apmēram mēnesi mums nav saaukstēšanos. Jo parasti bērni 2 nedēļas iet b/d tad slimo.

Skatīt vairāk