Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.

WIPAR 500mg/60mg+500mg/25mg tabletes N16

Bezrecepšu zāles
Wipar ir paredzēts deguna un deguna blakusdobumu aizlikuma, kas saistīts ar saaukstēšanās un gripas simptomiem, piemēram, sāpēm, galvassāpēm un/vai drudzi īslaicīgai simptomātiskai ārstēšana.
Lietošanas instrukcija
8,42
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā.

Aktīvā viela: Paracetamolum, Pseudoephedrini hydrochloridum, Diphenhydramini hydrochloridum
Aktīvās vielas stiprums: 500MG/60MG + 500MG/25MG
Forma: Apvalkotās tabletes
Skaits iepakojumā: 16
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Wipar satur paracetamolu - pretsāpju un pretdrudža līdzekli; pseidoefedrīnu - deguna dekongestantu; un difenhidramīnu - antihistamīna līdzekli, kas izraisa miegainību. Paracetamols mazina dažādas ķermeņa sāpes, galvassāpes un drudzi. Pseidoefedrīns iedarbojas uz degunā esošajiem asinsvadiem un mazina deguna aizlikumu. Difenhidramīns mazina iesnas, šķavas, mazina gļotu uzkrāšanos, un tas ir paredzēts lietošanai nakts laikā. Wipar ir paredzēts deguna un deguna blakusdobumu aizlikuma, kas saistīts ar saaukstēšanās un gripas simptomiem, piemēram, sāpēm, galvassāpēm un/vai drudzi īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai, un tikai tad, ja pirms gulētiešanas ir sāpju simptomi, kas apgrūtina iemigšanu. Wipar paredzēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem no 15 gadu vecuma.
Iepakojums satur tabletes divās dažādās krāsās, kas paredzētas lietošanai dažādos diennakts laikos. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju, lai varētu lietot katram diennakts laikam atbilstošās tabletes.

  • “Dienas tabletes”: tabletes dzeltenā krāsā, kas satur paracetamolu un pseidoefedrīnu – paredzētas lietošanai dienas laikā.
  • “Nakts tabletes”: tabletes zilā krāsā, kas satur paracetamolu un difenhidramīnu – paredzētas lietošanai nakts laikā.
  •  Jums JĀKONSULTĒJAS ar ārstu, ja pēc 4 dienām nejūtaties labāk.
Skatīt vairāk
Lietošana

Pieaugušajiem un pusaudžiem no 15 gadu vecuma: jālieto 4 tabletes dienā atbilstoši tālāk sniegtajai informācijai. Katru reizi lietojiet tikai pa vienai tabletei, un tikai uz iepakojuma norādītajā diennakts laikā.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Aktīvās vielas dienas tabletē ir paracetamols (500 mg tabletē) un pseidoefedrīna hidrohlorīds (60 mg tabletē). Aktīvās vielas nakts tabletē ir paracetamols (500 mg tabletē) un difenhidramīna hidrohlorīds (25 mg tabletē). Citas sastāvdaļas ir mikrokristāliskā celuloze, kroskarmelozes nātrija sāls, kopovidons, koloidālais silīcija dioksīds, magnija stearāts, hipromeloze, talks (E553b), triacetīns (E1518), pērļu krāsas pigments uz Mica bāzes (kālija alumīnija silikāta (E555)-[mica] un titāna dioksīda (E171) maisījums). Papildus dzeltenais dzelzs oksīds (E172) tikai dienas tabletēs un indigokarmīns (E132) tikai nakts tabletēs.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsWIPAR
FormaApvalkotās tabletes
ATĶ kodsR05X - OTHER COLD PREPARATIONS
Skaits iepakojumā16
Aktīvās vielas stiprums500MG/60MG + 500MG/25MG
PiemērotsPusaudžiem, Pieaugušajiem
Ieteicams lietot (g.v.)no 15
Saistītie raksti
Pieejams aptiekās
Uzmanību
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Svarīgi

Zāles un uztura bagātinātāji netiek pieņemti atpakaļ, un tos var atgriezt aptiekā tikai iznīcināšanai.

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu