Chat with us, powered by LiveChat
 • 0
 • Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.
  MEPORE Pro 6x7cm 60 gab. MEPORE Pro 6x7cm 60 gab.
  0 Atsauksme(-s)

  MEPORE Pro 6x7cm 60 gab.

  Medicīnas preces
  Ūdensizturīgs pašlīpošs absorbējošs pārsējs. Mepore Pro ir viskozes materiāla absorbējošs pārsējs brūcē. Kārta, kas nonāk saskarē ar brūci, ir nepielīpoša brūcei. Gaisu caurlaidīgā plēve nodrošina ūdensizturīgu barjeru, kas pasargā no mitruma un bakteriju iekļūšanas brūcē.
  10,35
  0,17 /gab.
  BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.
  Skaits iepakojumā: 60
  Uzdot jautājumu farmaceitam
  Apraksts

  Ūdensizturīgs pašlīpošs absorbējošs pārsējs. Mepore Pro ir viskozes materiāla absorbējošs pārsējs brūcē. Kārta, kas nonāk saskarē ar brūci, ir nepielīpoša brūcei. Gaisu caurlaidīgā plēve nodrošina ūdensizturīgu barjeru, kas pasargā no mitruma un bakteriju iekļūšanas brūcē. Mepore Pro labi pieguļ ķermeņa kontūrām. Līpošā kārta ir akrila līme veidota uz ūdens bāzes. Tā ir ādai saudzīga un nesatur organiskus šķīdinātājus. Līmējošā josla ir pārklāta ar divām aizsargplēvītēm, kas nodrošina aseptisku pārsēja uzklāšanu. Mepore Pro paredzēts viegli vai mēreni eksudējošu brūču, piemēram, ķirurģisko brūču, grieztu brūču un nobrāzumu, pārsiešanai.

  Skatīt vairāk
  Lietošana

  Atveriet sterilo iepakojumu un izņemiet pārsēju. Noņemiet aizsargplēvīti, atsedzot līmējošo virsmu. Nestiepjot pārsēju novietojiet to uz brūces. Stingri nogludiniet līmējošo malu uz ādas, lai panāktu pienācīgu pielipšanu. Uzliekot pārsēju, nestiepiet to! 

  Skatīt vairāk
  Īpašības
  ZīmolsMEPORE
  Skaits iepakojumā60
  PiemērotsVisām vecuma grupām
  Ādas tipsVisiem ādas tipiem
  Saistītie raksti
  Pieejamība aptiekās

  Pirkuma grozs

  Pasūtījuma summa:

  Uz grozu