Par mums

BENU Aptieka

BENU Aptiekas tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kur tas apvieno 69 aptiekas. Turklāt klientu ērtībai atrodamies visos Latvijas lielākajos tirdzniecības centros Rīgā un arī reģionos, piemēram, „Spice”, „Domina Shopping”, „Galerija Centrs”, „Alfa” Rīgā, „Valleta” Valmierā u. c.

Apmeklējot jebkuru BENU Aptieku, pircēji vienmēr sastapsies ar mūsu atsaucīgajiem un zinošajiem farmaceitiem. Patlaban visās BENU Aptiekās strādā aptuveni 400 darbinieku. Lai klientiem sniegtu iespējami padziļinātu izskaidrojumu par lietojamajiem medikamentiem, pēc iepriekšēja pieraksta piedāvājam konsultēties ar farmaceitiem privāti. Aptiekās iespējams arī izmērīt asinsspiedienu.

BENU Aptiekā visā Latvijā pieejams īpaši plašs recepšu un bezrecepšu medikamentu, higiēnas preču, uztura bagātinātāju un kosmētikas sortiments. Atsevišķās aptiekās pieejams arī VET sortiments. Lepojamies, ka varam piedāvāt klientiem īpaši augstvērtīgu ādas kopšanas produkciju no tādiem zīmoliem kā „Institut Esthederm”, „Lierac”, „Vichy”, „Bioderma”, „Eucerin” u. c. Turklāt pirms kosmētikas iegādes iespējams bez maksas saņemt profesionāla kosmētikas konsultanta padomu.

Kas slēpjas zem aptieku tīkla nosaukuma – BENU?                                 

  • Tā izvēles pamatojums meklējams jau esošajā „Phoenix group” nosaukumā. Benu (jeb bennu) ir mītisks putns, kura izcelsme meklējama ēģiptiešu mitoloģijā.
  • Turklāt benu ir daudz kopīgu iezīmju ar labi pazīstamo grieķu mitoloģijas tēlu – feniksa putnu („Phoenix group” tulkojumā nozīmē „Fenikss grupa”).
  • Tāpat kā fenikss arī benu ir cēlies no Saules un ir simbols dzīvībai, enerģijai, atdzimšanai un reģenerācijai, kas ir ļoti atbilstoša kombinācija spēcīgam veselības aprūpes zīmolam.

BENU vērtības

Mēs piedāvājam īpašu BENU zīmola pieredzi un viesmīlīgu vidi, kur katrs apmeklētājs jūtas drošībā un nokļuvis labās rokās. Kompetence, draudzīgums, mūsdienīgums, inovācijas un klientu iesaiste – šīs ir piecas vērtības, kas raksturo BENU aptieku darbību.

BENU pasaulē

BENU Aptieka ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. Visas aptiekas saista vienoti augstas apkalpošanas kvalitātes, sortimenta kvalitātes un interjera standarti. Kopumā ar nosaukumu „BENU Aptieka” ir apvienotas aptuveni 700 aptieku.

info@benu.lv