Par mums

BENU Aptieka

BENU Aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno 79 aptiekas un vairāk nekā 450 darbinieku visā Latvijā.

 

Kas slēpjas zem aptieku tīkla nosaukuma – BENU?                                 

Benu (jeb bennu) ir mītisks putns, kura izcelsme meklējama ēģiptiešu mitoloģijā. Tam ir daudz kopīgu iezīmju ar labi pazīstamo grieķu mitoloģijas tēlu – fēniksa putnu („Phoenix group” tulkojumā nozīmē „Fēnikss grupa”). Tāpat kā fēnikss, arī benu ir cēlies no Saules un ir simbols dzīvībai, enerģijai un atdzimšanai, kas ļoti atbilst spēcīgam veselības aprūpes zīmolam.
 
 
 
 
 

BENU vērtības

 

  • Mēs sadarbojamies – mēs ticam komandas darbam, jo tas ir vienīgais veids kā sasniegt vislabākos rezultātus.
  • Mēs pazīstam mūsu klientu - Mēs uzturam ciešu saikni ar mūsu ārējiem un iekšējiem klientiem, lai tagad un nākotnē izprastu mūsu vajadzības. Mēs pieņemam lēmumus, pamatojoties uz mūsu klientu vajadzībām.
  • Mēs esam par inovācijām - Mēs esam atvērti un ieinteresēti, mēs iedrošinām jaunām idejām. Mēs paveram jaunas iespējas, nebaidoties inovācijas ieviest dzīvē.
  • Mēs pilnveidojamies - Mēs nepārtraukti uzlabojam savu uzņēmējdarbību un darba metodes.
  • Mēs esam uzticami - Mēs esam atbildīgi un kompetenti. Mēs profesionāli darām to, ko apsolām.

 

 

BENU pasaulē

BENU Aptieka ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno vairāk kā 1400 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. Visas aptiekas saista vienoti augstas apkalpošanas kvalitātes, sortimenta kvalitātes un interjera standarti. 

info@benu.lv