Ķermeņa sastāva pārbaude

Lai rūpētos par mūsu klientu veselību un labsajūtu, kā arī veicinātu veselīgu dzīvesveidu, piedāvājam ikvienam izmēģināt mūsu jauno pakalpojumu – ķermeņa sastāva pārbaudi.

Šī pārbaude ļaus noteikt Jūsu svaru, ĶMI (ķermeņa masas un auguma samēru), ķermeņa tauku masas procentuālo attiecību pret ķermeņa kopējo masu, ūdens procentuālo saturu ķermenī, ķermeņa muskuļu masu, kaulu masu, ķermeņa bioloģisko vecumu un viscerālo tauku daudzumu.

Ķermeņa sastāva pārbaudi veic profesionāli skaistuma un veselības speciālisti, kas skaidros Jums pārbaudē iegūtos datus un sniegs tieši Jums piemērotus veselīga dzīvesveida ieteikumus par uzturu, fizisko slodzi un ieteicamajiem uztura bagātinātājiem.

Speciālistu padomi Jūsu veselībai, skaistumam un labsajūtai

Saviem klientiem vēlamies sniegt vislabāko – profesionālus padomus un individuālu pieeju. Tādēļ veselīga dzīvesveida padomi, ko saņemsiet kopā ar saviem mērījuma rezultātiem, ir tapuši sadarbībā ar pieredzējušiem jomas speciālistiem – sertificētu uztura speciālisti Lieni Sondori un vienu no ielu vingrošanas un crossfit pamatlicējiem Latvijā Kasparu Zlidni.

Liene Sondore, sertificēta uztura speciāliste:

“Ikdienas steigā mēs nereti piemirstam pašu svarīgāko – sevi, savu ķermeni. Mūsu organisms ir ļoti „izturīgs”, tas pacieš ļoti daudz – mazkustīgumu, neveselīgu ēšanu, kaitīgos ieradumus un ārējas vides ietekmi, līdz brīdim, kad sākas veselības problēmas. BENU Aptiekās piedāvātais ķermeņa sastāva mērījums ir pirmais solis apzinātai dzīvesveida maiņai. Tas palīdzēs Jums detalizētāk uzzināt informāciju par savu ķermeņa stāvokli – muskuļu un kaulu masu, tauku, šķidruma procentu ķermenī, būs Jūsu palīgs, pirmais solis uz veselīgām pārmaiņām, saņemot profesionālus ieteikumus.”

Kaspars Zlidnis, viens no ielu vingrošanas un crossfit pamatlicējiem Latvijā:

“Vairākums cilvēku strādā intelektuālu un līdz ar to arī vairāk sēdošu darbu, kas veicinājis mazkustīgu dzīvesveidu. Mēs pārāk maz uzturamies svaigā gaisā, pārāk maz kustamies, nerunājot nemaz par aktīvu sportošanu, piemēram, skriešanu. Ātrajā dzīves ritmā bieži pat vienu sabiedriskā transporta pieturu nevaram atļauties noiet kājām un tā vietā, lai ietu pa kāpnēm, izmantojam liftu vai eskalatoru. Aktīvo atpūtu nomainījusi TV skatīšanās vai sociālo tīklu izmantošana.

Šis dzīvesveids atstājis negatīvu ietekmi uz mūsu veselību, par ko liecina augstā saslimstība ar cukura diabētu, asinsvadu un sirds slimībām, kā arī lieko ķermeņa svaru.

Noteikt savu ķermeņa masu, tauku un muskuļu proporciju, kaulu blīvumu un ūdens daudzumu organismā tagad ir ļoti vienkārši un, ja tiks konstatētas novirzes no normas, ceram, ka tā būs laba motivācija, lai sāktu pievērst lielāku uzmanību sava organisma veselībai!”

Svarīgi!

  • Ķermeņa sastāva pārbaudes tiek veiktas uz vietas BENU Aptiekās. Lai mērījumi būtu precīzi, tie jāveic, basām pēdām nostājoties uz speciālajiem svariem.
  • Ķermeņa sastāva pārbaudei var pieteikties BENU Aptiekas mājaslapā benu.lv.

     

  • Ķermeņa sastāva pārbaudes rezultātu apkopojums un Jums piemēroto uztura un fiziskās slodzes padomus, kā arī ieteicamo uztura bagātinātāju apraksts (tiek drukāts un sūtīts uz e-pastu) maksā 5,99 EUR, bet ar BENU karti maksā 2.99 EUR.
  • Pārbaudi nevar veikt grūtnieces un cilvēki, kas izmanto kardiostimulatorus.
  • Pārbaudes dienā saņem 25%* atlaidi rezultātu apkopojumā rekomendētajiem uztura bagātinātājiem.
*atlaides neattiecas uz akcijas precēm un nesummējas
*Orthomol Sport atlaide -10%
 

Pieteikties konsultācijai var šeit!

info@benu.lv