Ādas un matu stāvokļa pārbaude

Ādas un matu stāvokļa pārbaude

Sejas ādas pārbaude

BENU Aptieka piedāvā ikvienam veikt sejas ādas stāvokļa pārbaudi. Tās ietvaros mūsu skaistumkopšanas specialistes-kosmētiķes ar īpašu aparatūru veiks diagnostiskus ādas testus, kā arī sniegs konsultācijas gan par ādas ikdienas kopšanu, gan piemērotākās ādas kosmētikas izvēli un lietošanu. Sejas ādas stāvokļa pārbaudē mēs nosakām ādas mitruma līmeni, U-zonas taukainību, T-zonas taukainību un ādas elesticitāti.

Lauma Valeine, ārste-dermatoloģe, projekta vēstnese: “Vesela, kopta āda, mati, nagi ir cilvēka vizītkarte, kas pauž cilvēka attieksmi pret sevi. Mēs dzīvojam laikmetā, kad strauji pieaug ārējās vides faktoru, piesārņojuma ietekme uz visu dzīvo, arī cilvēku. Un tieši uz ādas mēs varam ieraudzīt šī kaitējuma sekas. Tādēļ iesaku ikvienam izmantot iespēju BENU Aptiekās veikt sejas ādas un matu stāvokļa pārbaudes, kā arī saņemt kompetentas konsultācijas ādas un matu kopšanai.”

 

Matu un galvas ādas pārbaude

Ka arī BENU Aptiekās ir iespējams noteikt galvas ādas un matu stāvokli. Pārbaudes ietvaros ar īpašu aparatūru tiek noteikta matu struktūras stāvokli, galvas ādas stāvokli, kā arī kopīgi ar speciālistu tiek izprasta matu problēmas būtība un cēloņi. Balstoties uz pārbaudes rezultātiem, mūsu speciālisti Jums ieteiks piemērotākos kopšanas līdzekļus un kosmētiku.

Kā stāsta daktere Inga Zemīte (triholoģe), dabā mats ir veidots tā, lai tas augtu, savukārt noteiktu problēmu gadījumos augšana tiek traucēta. Nenopietni pret to attiecoties, matus var arī pazaudēt pavisam. Aptuveni 20 % gadījumu problēmas ir ļoti retas un smagas, taču pārējos 80 % cēloņi ir salīdzinoši viegli atpazīstami un risināmi.

 

Svarīgi! 

Lai pārbaudes rezultāti būtu precīzi, divas stundas pirms pārbaudes veikšanas neiesakam lietot kosmētiku. Veicot pārbaudi, ādai jābūt tīrai no dekoratīvās kosmētikas, taču savu iecienīto sejas kopšanas līdzekli, piemēram, krēmu, varat lietot vismaz divas stundas pirms pārbaudes veikšanas. Tas Jums ļaus saņemt pēc iespējas precīzākus datus par to, kāds ir Jūsu ādas stāvoklis pārbaudes veikšanas brīdī.

  • Sejas ādas pārbaudes rezultātu apkopojums un piemērotās kosmētikas apraksts (tiek drukāts un sūtīts uz e-pastu) maksā 5,99 EUR, bet ar BENU karti maksā 2.99 EUR.
  • Galvas ādas un matu pārbaudes rezultātu apkopojums un piemērotās matu kosmētikas apraksts (tiek drukāts un sūtīts uz e-pastu) maksā 5,99 EUR, bet ar BENU karti maksā 2.99 EUR.

Pārbaudes dienā saņem 25%* atlaidi rezultātu apkopojumā rekomendētajai dermokosmētikai un matu kosmētikai, skaistuma vitamīniem un vitamīniem matu veselībai.

*atlaides neattiecas uz akcijas precēm un nesummējas
*Dr. Hauschka dermokosmētikai atlaide -10%
*DSD matu kopšanas kosmētikai atlaide -10%

 
info@benu.lv