Mērījumi un pārbaudes

Mērījumi un pārbaudes

BENU Aptiekās uz nenoteiktu laiku nebūs pieejami mērījumi un pārbaudes!

Lai rūpētos par mūsu klientu veselību un drošību, kā arī ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, BENU Aptiekās uz nenoteiktu nebūs pieejami sekojoši pakalpojumi – asinsspiediena mērīšana, kā arī cukura un holesterīna līmeņa noteikšana. Tāpat nebūs iespējams veikt arī ādas un matu stāvokļa pārbaudes un ķermeņa sastāva pārbaudes.BENU Aptieka turpina rūpīgi sekot līdzi ārkārtas situācijai saistībā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību un ievieš atbildīgo institūciju un dienestu noteiktos drošības pasākumus.Aicinām ikvienu atbildīgi izturēties pret savu un apkārtējo cilvēku veselību un ar sapratni ievērot aptiekas papildu drošības pasākumus.

Rūpējoties par mūsu klientu veselību un labsajūtu, BENU Aptiekās piedāvājam uz vietas veikt dažādas pārbaudes, kuru ietvaros iespējams noteikt būtiskus rādītājus.

Klientiem BENU Aptiekās pieejama asisnspiediena mērīšana, cukura līmeņa noteikšana un holesterīna līmeņa noteikšana. Savukārt kā īpašs jaunums pērn BENU Aptiekās tika ieviestas ādas un matu stāvokļa pārbaudes, bet šogad – ķermeņa sastāva pārbaudes. Ādas un matu stāvokļa pārbaudes veic BENU Aptiekas skaistumkopšanas specialistes-kosmētiķes, izmantojot īpašu aparatūru, sniedzot konsultācijas gan par ādas un matu ikdienas kopšanu, gan piemērotākās kosmētikas izvēli un lietošanu. Sejas ādas stāvokļa pārbaudēs tiek noteikts ādas mitruma līmenis, U-zonas un T-zonas taukainība un ādas elasticitāte. Savukārt galvas ādas un matu stāvokļa pārbaudes laikā tiek noteikts matu struktūras un galvas ādas stāvoklis, kā arī kopīgi ar speciālistu tiek izprasta matu problēmas būtība un cēloņi.

Īpašu popularitāti ir guvušas šogad ieviestās ķermeņa sastāva pārbaudes, kuru ietvaros tiek noteikts svars, ĶMI (ķermeņa masas un auguma samērs), ķermeņa tauku masas procentuālā attiecība pret ķermeņa kopējo masu, ūdens procentuālais saturs ķermenī, ķermeņa muskuļu masa, kaulu masa, ķermeņa bioloģiskais vecums un viscerālo tauku daudzums. Pārbaudes ietvaros skaistuma un veselības speciālisti skaidro pārbaudē iegūtos datus un sniedz individuālus veselīga dzīvesveida ieteikumus par uzturu, fizisko slodzi un ieteicamajiem uztura bagātinātājiem.

info@benu.lv