Pirmā palīdzība

BENU Aptiekas klientiem ir iespēja izvēlēties produktus no privātā preču zīmola – LIVSANE – plašā sortimenta. LIVSANE produkti BENU Aptiekā parādījās 2017. gada beigās. Šiem produktiem ir radīti tādi iepakojumi, lai produkti būtu ne tikai viegli atpazīstami, bet arī lai lietotāji varētu ērti orientēties dažādu kategoriju produktu daudzveidībā. Visi LIVSANE produkti ir ražoti Vācijā, tie ir uzticami un kvalitatīvi, savukārt to drošību garantē vispārēji atzīti standarti. LIVSANE – VESELĪBAS PRODUKTI JUMS UN JŪSU ĢIMENEI!

LIVSANE UNIVERSĀLIE PLĀKSTERI

Izturīgi pret ūdeni un netīrumiem, hipoalerģiski, izgatavoti no gaisa caurlaidīga materiāla, nesatur lateksu. Pieejami griežami plāksteri un plāksteri sloksnītēs.

LIVSANE PLĀKSTERI JUTĪGAI ĀDAI

Gaisa caurlaidīgi, hipoalerģiski, nesāpīgi noplēšami, nesatur lateksu. Pieejami griežami plāksteri un plāksteri sloksnītēs.

LIVSANE PLĀKSTERU SLOKSNĪTES PIRKSTIEM

Labi pielāgojas, īpaši lipīgas, galos sakrustojamas, gaisa caurlaidīgas, elastīgas un izturīgas.

LIVSANE ANTIBAKTERIĀLĀ PLĀKSTERA SLOKSNĪTES

Pārklātas ar antibakteriālo sudrabu, izmantojamas pārsējiem. Sloksnītes ir ūdens izturīgas, gaisa caurlaidīgas, hipoalerģiskas un nesatur lateksu.

LIVSANE ĶIRURĢISKĀ LENTE

Izturīga pret ūdeni un netīrumiem, caurspīdīga, elastīga un stipra, hipoalerģiska, nesatur lateksu, viegli noplēšama.

LIVSANE PLĀKSTERU SLOKSNĪTES BĒRNIEM

Komplektā metāla kastītē ir 20 gab. Šie noturīgie plāksteri ir izturīgi pret ūdeni un netīrumiem, nesatur lateksu, ir hipoalerģiski un viegli noplēšami.

info@benu.lv