Aicinām ziedot SOS bērnu ciematu atbalstam

Turpinot ilggadējo un veiksmīgo sadarbību ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, aptieku tīkls „BENU Aptieka” aicina savus pircējus arī šajos Ziemassvētkos sniegt atbalstu SOS ciematu bērniem.

Decembrī „BENU Aptiekās” visā Latvijā noritēs īpaša akcija – iegādājoties „BENU Aptieka” zīmola produkciju, 5% no pirkuma summas tiks ziedoti SOS ciematos mītošajiem bērniem. Ņemot vērā, ka ziema ir laiks, kad īpaši jāparūpējas par savu imunitāti, iespējams, „BENU Aptiekas” zīmola produkti, piemēram, C vitamīns, multivitamīnu komplekss, zivju eļļa u.c. var kalpot ne tikai savas veselības stiprināšanai, bet arī kā praktiska Ziemassvētku dāvana tuviniekiem.

SOS bērnu ciemata atbalstam īstenotas akcijas Ziemassvētku laikā jau kļuvušas par ikgadēju „BENU Aptieku” tradīciju. Iepriekšējos gados aptiekās bija iespējams iegādāties īpašas svētku kartītes. Vairāku gadu laikā, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, svētku laikā pārdoti tūkstoši SOS bērnu ciematu iemītnieku un viņu draugu mākslinieku zīmēto kartīšu. Visi tirdzniecības laikā iegūtie finanšu līdzekļi tikuši novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai, uzlabojot SOS bērnu ciematos un jauniešu mājās mītošo bērnu ikdienu.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv