Ziedo mazo onkoloģijas pacientu atbalstam, izmantojot BENU Aptiekas mobilo aplikāciju!

Jau trešo gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kuras ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompensētos ārstniecības izdevumus.

Šis atbalsts ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu bērniem ar onkoloģiskajām saslimšanām visu nepieciešamo sarežģītajā un laikietilpīgajā ārstniecības procesā. Arī Tev ir iespēja palīdzēt! Jo katrs BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašnieks līdzekļus, kas par pirkumu uzkrāti BENU Aptiekas lojalitātes kartē, var ziedot Bērnu slimnīcas fondam. Turklāt tagad ziedot ir kļuvis vēl vieglāk un ērtāk, jo šim mērķim vari izmantot BENU Aptiekas mobilo aplikāciju! Lejupielādē mobilo aplikāciju savā viedtālrunī un dodies uz uzkrāto punktu sadaļu, kur ziedojumu varēsi veikt vien dažu sekunžu laikā! Tāpat varēsi izvēlēties vēlamo ziedojumu apmēru – ziedojot visu uzkrājumu vai izvēlēto daļu no tā.

Visā labdarības kampaņas “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” darbības periodā līdz šim kopumā ir saziedoti 45 000 EUR. Pateicoties šim atbalstam, Bērnu slimnīcas fonds šo divu gadu laikā ir palīdzējis un sniedzis atbalstu daudziem mazajiem pacientiem.

Turklāt, iegādājoties LIVSANE produktus BENU Aptiekā, 10 eiro centi no katra iegādātā produkta tiek ziedoti labdarībai! Tādēļ nepaliec malā – kopā mēs varam palīdzēt bērniem ar onkoloģiskajām saslimšanām! Ziedo kopā ar BENU!

Atpakaļ |
Dalīties
1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei
Skatīt visus
info@benu.lv