Topošajiem farmaceitiem iespēja iziet praksi BENU Aptieka filiālēs Latvijā un Eiropā

Līdz 31. maijam Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes maģistra studiju programmas “Farmācija” 1. kursa studentiem un Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas 4. kursa studentiem ir iespēja pieteikties apmaksātai praksei vienā no BENU aptiekām Latvijas reģionos un gūt iespēju darboties praksē arī kādā no tīkla aptiekām Eiropā.

Lai saņemtu 600 EUR/mēn. prakses stipendiju un iespaidīgu ierakstu savā CV vēl pirms diploma iegūšanas, studenta vidējai atzīmei ir jābūt augstākai par 7,5 ballēm. Prakses noteikumi paredz, ka students pildīs farmaceita misiju aptiekās Latvijas reģionos – Aizkrauklē, Alūksnē, Ērgļos, Liepājā, Kuldīgā vai Ventspilī.

Pretendents nedrīkst būs cita aptieku tīkla darbinieks, kā arī LU darbinieks. Stipendijas ieguvēji arī iegūst iespēju ERASMUS + programmas ietvaros iziet praksi BENU tīkla aptiekās Eiropā. Pietwikties jau tagad var LU mājaslapā.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv