Svarīgi – stājas spēkā daļēji veselības aprūpes pakalpojumu ierobežojumi!

No - 27.03.2020, līdz - 02.04.2020

No šodienas, 27. marta, stājas spēkā daļēji veselības aprūpes pakalpojumu ierobežojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs. Tas ir nepieciešams, lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19. Šie ierobežojumi būs spēkā līdz ārkārtējās situācijas beigām.

Rūpējoties par saviem klientiem, zemāk BENU Aptieka ir apkopojusi būtiskāko informāciju par to, kādi veselības aprūpes pakalpojumi arī turpmāk tiks nodrošināti. Savukārt pārējie medicīnas aprūpes pakalpojumi, tai skaitā dienesta stacionāru, īslaicīgas ķirurģijas un maksas pakalpojumi, uz laiku netiks sniegti nedz valsts, nedz privātajās ārstniecības iestādēs. Tādēļ pacientiem ir būtiski kopā ar ģimenes un ārstējošo ārstu izvērtēt, kurus veselības aprūpes pakalpojumus šobrīd var neveikt. Īpaši būtiski tas ir Covid-19 riska grupām: cilvēkiem vecumā virs 60 gadiem, kā arī personām ar novājinātu imunitāti un hroniskām saslimšanām.

Plašāka informācija pieejama Veselības ministrijas mājaslapā.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv