Sargi seniorus un riska grupu pārstāvjus no Covid-19!

Koronavīrusa izraisītās Covid-19 straujās izplatīšanās laikā piesardzīgam jābūt ikvienam, tomēr īpaša uzmanība jāpievērš senioriem un riska grupu pārstāvjiem. Tādēļ BENU Aptieka aicina ikvienu rūpēties ne vien par sevi, bet padomāt arī par apkārtējo, īpaši senioru un riska grupu pārstāvju, drošību!

Covid-19 saslimšanas riska grupās ietilpst:

·         gados veci cilvēki,

·         cilvēki ar vāju imunitāti,

·         cilvēki ar hroniskām saslimšanām.

Kā Tu vari palīdzēt?

Rūpējies par saviem vecākiem un vecvecākiem, un iespēju robežās – arī par citiem senioriem un riska grupu pārstāvjiem. Informē viņus par šajā laikā būtiskākajiem piesardzības pasākumiem – izvairīšanos no publiskām vietā, roku mazgāšanu, tiešu sociālo kontaktu ierobežošanu u. c., kā arī par drošiem un uzticamiem informācijas avotiem saistībā ar Covid-19! Piemēram, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) vai Pasaules Veselības organizācijas interneta vietnēm.

Rūpējies par sev tuvākajiem, piezvanot un interesējoties par viņu pašsajūtu un emocionālo stāvokli. Uzklausi, izskaidro, emocionāli atbalsti! Kā arī šobrīd nedodies ciemos! Izmanto tiešsaistes risinājumus un dažādas videozvanu iespējas, lai “tiktos” ar senioriem un riska grupu pārstāvjiem! Savukārt, ja vēlies nogādāt pārtiku vai citas nepieciešamās lietas, atnes tās līdz durvīm!

Esi atbildīgs! Sargi gan sevi, gan apkārtējos!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv