Pārbaudes BENU Aptiekās

Rūpējoties par mūsu klientu veselību un labsajūtu, BENU Aptiekās piedāvājam uz vietas veikt dažādas pārbaudes, kuru ietvaros iespējams noteikt būtiskus rādītājus.

Ādas un matu stāvokļa pārbaudes veic BENU Aptiekas skaistumkopšanas specialistes-kosmētiķes, izmantojot īpašu aparatūru, sniedzot konsultācijas gan par ādas un matu ikdienas kopšanu, gan piemērotākās kosmētikas izvēli un lietošanu. Sejas ādas stāvokļa pārbaudēs tiek noteikts ādas mitruma līmenis, U-zonas un T-zonas taukainība un ādas elasticitāte. Savukārt galvas ādas un matu stāvokļa pārbaudes laikā tiek noteikts matu struktūras un galvas ādas stāvoklis, kā arī kopīgi ar speciālistu tiek izprasta matu problēmas būtība un cēloņi.

Īpašu popularitāti ir guvušas šogad ieviestās ķermeņa sastāva pārbaudes, kuru ietvaros tiek noteikts svars, ĶMI (ķermeņa masas un auguma samērs), ķermeņa tauku masas procentuālā attiecība pret ķermeņa kopējo masu, ūdens procentuālais saturs ķermenī, ķermeņa muskuļu masa, kaulu masa, ķermeņa bioloģiskais vecums un viscerālo tauku daudzums. Pārbaudes ietvaros skaistuma un veselības speciālisti skaidro pārbaudē iegūtos datus un sniedz individuālus veselīga dzīvesveida ieteikumus par uzturu, fizisko slodzi un ieteicamajiem uztura bagātinātājiem.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv