Jelgavā turpmāk pieejama BENU diennakts aptieka

Sākot ar 8. jūniju, Jelgavā, Lielajā ielā 36-2, klientiem būs pieejama diennakts BENU Aptieka, kas jelgavniekiem un tuvāko apkaimju iedzīvotājiem ir sevišķi gaidīts notikums, jo diennakts aptiekas serviss Jelgavā nebija pieejams kopš 2009. gada.

Tas nozīmē, ka turpmāk klienti jebkurā diennakts laikā varēs saņemt augstākā līmeņa farmaceitisko aprūpi, nepieciešamos medikamentus un zinoša farmaceita padomu, kas ir īpaši svarīgi akūtos gadījumos, kad vairums citu veselības iestāžu ir aizvērtas.

BENU diennakts aptiekā ir pieejams plašs sortiments – recepšu un bezrecepšu medikamenti, higiēnas preces un uztura bagātinātāji, vegāniem un veģetāriešiem piemēroti produkti, kā arī pasaules vadošo zīmolu dermatoloģiskā kosmētika un matu kopšanas līdzekļi. Aptiekas sortiments ir veidots tā, lai ikviens klients atrastu sev un ģimenei nepieciešamo jebkurā diennakts stundā.

Svarīgi atcerēties – BENU diennakts aptieka ir atvērta arī brīvdienās un svētku dienās, kad vairums citu veselības iestāžu ir aizvērtas.

Rūpēsimies par veselību kopā!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv