Ir jautājumi par zāļu lietošanu? Izmanto farmaceita telefonkonsultāciju!

Ārkārtas stāvoklis un Covid-19 izraisītie apstākļi apliecināja to, cik nepieciešamas un svarīgas klientiem ir farmaceita konsultācijas – iespēja pajautāt, precizēt, uzzināt informāciju par zāļu lietošanu, mijiedarbību, kā arī veselību kopumā. Tādēļ, rūpējoties par klientu ērtību, BENU Aptieka ieviesusi jaunu pakalpojumu – klīniskā farmaceita konsultācijas pa telefonu.

Tas atvieglos un ietaupīs jūsu laiku, sniegs iespēju izrunāt svarīgos jautājumus attālināti, saslimšanas gadījumā nedodoties uz aptieku, kas šobrīd ir īpaši aktuāli, kā arī ļaus uzdot farmaceitiem tos ar veselību saistītus jautājumus, ko klienti ne vienmēr uzdrošinās pajautāt klātienē.

Jaunais pakalpojums jau pieejams katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, zvanot pa tālruni: 62603478. Konsultācijas sniegs pieredzējušās un zinošās BENU Aptiekas klīniskās farmaceites. Klīniskais farmaceits ir speciālists ar padziļinātām zināšanām zāļu lietošanas, mijiedarbības uz drošuma aspektos, kurš 2,5 gadu ilgas maģistratūras laikā ir apguvis klīnisko farmakoloģiju un medikamentozās ārstēšanas klīniskās nianses – izmeklēšanas metodes un iegūto rezultātu interpretāciju.

Šo konsultāciju laikā klienti varēs uzzināt un precizēt informāciju par:

·         pareizu zāļu lietošanu, blakusparādībām, mijiedarbību;

·         jautājumiem, kas saistīti ar hroniskām slimībām;

·         dažādiem ar veselību saistītiem aspektiem;

·         veselīgu dzīvesveidu.

Īpaši noderīgas šīs attālinātās konsultācijas ir šobrīd – laikā, kad joprojām pastāv virkne ierobežojumu un distancēšanās ieteikumu.

Rūpējieties par sevi, atbildīgi izturoties pret savu un apkārtējo veselību, un izmantojiet mūsu jauninājumu savai ērtībai un drošībai!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv