Informācija par izmaiņām BENU un RIMI lojalitātes karšu darbībā

Informējam, ka no š. g. 1. februāra stājas spēkā jaunie BENU un RIMI lojalitātes karšu darbības noteikumi.

Esošajiem BENU lojalitātes karšu īpašniekiem sasniegtie lojalitātes programmas līmeņi nemainās un tiks pagarināti līdz 31.03.2019. Ja laikā līdz 31.03.2019. klients būs sasniedzis nākamo līmeni, tas būs spēkā 1 gadu no tā sasniegšanas brīža, atbilstoši lojalitātes kartes noteikumiem.

Savukārt jaunajiem BENU lojalitātes kartes īpašniekiem, kas karti būs ieguvuši, sākot ar š. g. 1. februāri, lojalitātes punktu uzkrājums veidosies, sākot no 3%. To ar laiku varēs palielināt līdz 10%, atkarībā no sasniegtā lojalitātes programmas līmeņa. Tas nozīmē, ka sākotnēji jaunie lojalitātes karšu īpašnieki varēs uzkrāt 3% no pirkuma summas. Šis uzkrājuma lielums mainās atkarībā no pirkumu summas trīs gadu laikā.

Līdzīga kārtība attieksies arī uz Mans Rimi kartēm – sākot ar š. g. 1. februāri, veicot pirkumus BENU Aptiekās un uzrādot Mans Rimi kartes, uzkrātos lojalitātes punktus veidos 3% no pirkuma summas.

Atgādinām, ka ar uzkrātajiem BENU punktiem arī turpmāk varēsiet apmaksāt nākamos pirkumus 99% apmērā no pirkuma summas. Savukārt pensionāri var izvēlēties – saņemt procentu atlaidi savam pirkumam vai veidot punktu uzkrājumu BENU lojalitātes kartē. Tāpat arī aicinām izmantot iespēju par katru pirkumu uzkrātos lojalitātes punktus ziedot Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv