Noskaidrots „King Koil” gultas ieguvējs - Ventspilniece laimē balvu 3000 eiro vērtībā

Projekta „Par labu miegu!” ietvaros ikviens tika aicināts “BENU Aptiekās” aizpildīt anketu, atklājot savus miega paradumus. 16. decembrī anketas tika apkopotas un izlozēts laimīgais, lai 23. decembrī saņemtu galveno balvu – “King Koil” gultu 3000 eiro vērtībā. Šoreiz laimīgās anketas autore izrādījās ventspilniece Inga Gailuma.

“Protams, biju ļoti pārsteigta, uzzinot, ka esmu laimējusi šo ievērojamo balvu. “BENU Aptiekā” iegriežos bieži. Pamanīju loteriju – dalība bija pavisam vienkārša un ātra, tāpēc nolēmu piedalīties. Šāda veiksme man gan uzsmaidīja pirmo reizi!” emocijās dalās Inga Gailuma.

Savu laimīgo anketu Inga aizpildīja “BENU Aptiekā” Ventspilī, Ganību ielā 8. Arī aptiekas vadītāja Tatjana Krupnova pauž prieku, ka tieši viņas vadītās aptiekas pircējs izvēlēts par iespaidīgās balvas ieguvēju. “Aktīvi aicinājām cilvēkus piedalīties, un cilvēki arī bija gana atsaucīgi. Uzzinot, ka “King Koil” gultu laimējusi tieši mūsu aptiekas pircēja, biju ļoti patīkami pārsteigta. Latvijā ir 66 “BENU Aptiekas”, bet paveicies tieši mūsu pircējai!” saka T.Krupnova.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv