Nepaliec malā! Ziedo mazo onkoloģijas pacientu atbalstam!

Jau ceturto gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”.

Kampaņas ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompensētos ārstniecības izdevumus. Kampaņa norisināsies visu decembri un aicina iesaistīties ikvienu!

Arī Tev ir iespēja iesaistīties un palīdzēt!

Katram BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašniekam ir iespēja līdzekļus, kas par pirkumu uzkrāti BENU Aptiekas lojalitātes kartē, ziedot Bērnu slimnīcas fondam. Turklāt, lai ziedotu, nav noteikti jādodas uz aptieku, jo šim mērķim vari izmantot BENU Aptiekas mobilo aplikāciju! Lejupielādē mobilo aplikāciju savā viedtālrunī un dodies uz uzkrāto punktu sadaļu, kur varēsi veikt ziedojumu, izvēloties vēlamo ziedojuma apmēru.

Tavs atbalsts ir ļoti svarīgs!

Visā labdarības kampaņas “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!” darbības periodā līdz šim kopumā saziedoti 57 000 EUR. Pateicoties šim atbalstam, Bērnu slimnīcas fonds trīs gadu laikā ir palīdzējis un sniedzis atbalstu daudziem mazajiem pacientiem. Šis atbalsts ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu bērniem ar onkoloģiskajām saslimšanām visu nepieciešamo sarežģītajā un laikietilpīgajā ārstniecības procesā.

Nepaliec malā!

BENU Aptieka ne vien palīdz vākt nepieciešamos līdzekļus, bet arī dubulto savākto summu. Tādēļ nepaliec malā arī Tu! Kopā mēs varam palīdzēt bērniem ar onkoloģiskajām saslimšanām! Ziedo kopā ar BENU!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv