Nepalaid garām Diabēta dienas BENU Aptiekās!

Ik gadu 14. novembrī tiek atzīmēta Pasaules Diabēta diena, kad tiek runāts par cukura diabētu un tā profilaksi, jo šī slimība kļūst arvien izplatītāka visā pasaulē. Arī Latvija nav izņēmums – tiek lēsts, ka diabēta pacientu skaits mūsu valstī ir gandrīz 100 000.

 

Īpašais piedāvājums

Lai rūpētos par diabēta pacientu labsajūtu, BENU Aptieka ir sagatavojusi īpašu Diabēta nedēļas piedāvājumu – visu nedēļu, no 9. līdz 15. novembrim, visās BENU Aptiekās 30% atlaides FOOTLOGIX inovatīvajiem produktiem pēdu kopšanai. Diabēta pacienti īpaši novērtēs FOOTLOGIX DD CREAM MOUSSE dubultas aizsardzības līdzekli, kam piemīt ādas reģenerējoša un pretnovecošanas iedarbība un kas ir īpaši radīts ļoti sausas, kairinātas un diabēta pacientu pēdu ādas aprūpei.

Speciālistu padoms

Tāpat aicinām ikvienu noskatīties BENU Akadēmijas tiešsaistes diskusiju, kas būs veltīta tēmai Veselīgs dzīvesveids un diabēta profilakse. Diskusijā piedalīsies:

·         asoc. prof. Ilze Konrāde – Rīgas Stradiņa universitātes Iekšķīgo slimību katedras docētajā un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Gaiļezers Endokrinoloģijas nodaļas vadītāja;

·         Liene Sondore – sertificēta uztura speciāliste, Mg. sc. sal. uzturzinātnē,  Rīgas Stradiņa universitātes docētāja.

·         Kaspars Zlidnis – sertificēts fitnesa treneris, viens no CrossFit kustības pamatlicējiem Latvijā.

Eksperti pārrunās veselīga dzīvesveida nozīmi cukura diabēta profilaksei un ārstēšanai, kā arī citus būtiskus jautājumus par to, kā ikviens varam rūpēties par savu veselību, mainot ikdienas ieradumus, kā arī – ko dzīvesveida izmaiņas var dot gadījumos, kad diagnoze jau ir uzstādīta. Sarunu vadīs Valdis Melderis.

Diskusijas tiešraide būs skatāma Diabēta dienas priekšvakarā, 13. novembrī, plkst. 16:00 BENU Aptiekas Facebook lapā, kā arī vēlāk pieejama ikvienam interesentam BENU Aptiekas kontā, podkāstu platformā Spotify un Youtube.

Rūpēsimies par veselību kopā!

Jūsu BENU Aptieka

 

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv