Nāc uz BENU Aptiekas stendu Vegānfestivālā!

Šo sestdien, 24. augustā, no plkst. 12:00 nāc uz Esplanādi un piedalies Vegānfestivāla aktivitātēs – lekcijās un meistarklasēs, baudi mūzikas priekšnesumus un apmeklē BENU Aptiekas stendu, kur bez maksas varēsi veikt ķermeņa sastāva pārbaudes un asinsspiediena mērījumus, kā arī saņemt mūsu konsultantu ieteikumus!

Būs iespēja iegādāties vegāniem un veģetāriešiem piemērotu BENU Aptiekās pieejamu produkciju – uztura bagātinātājus un kosmētiku no pasaules vadošajiem zīmoliem. BENU Aptieka ir pirmais aptieku tīkls Latvijā, kas kopš šā gada aprīļa ir īpaši izcēlis veģetāriešiem un vegāniem piemērotos produktus, kuru ražošanā netiek izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti un ĢMO, un tie ir reģistrēti kā vegānu/veģetāriešu produkti Pārtikas un veterinārajā dienestā. Vegānfestivāls tiek rīkots kā aizraujoša zināšanu apguves, ēdienu baudīšanas un satikšanās iespēja visu vecumu un dzīvesstilu cilvēkiem. Ar plašāku pasākuma programmu var iepazīties pasākuma mājaslapā: veganfest.lv Tiekamies festivālā!

Atpakaļ |
Dalīties
1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei
Skatīt visus
info@benu.lv