Latvijas TOP influenceri izmēģina BENU Aptiekas Digitālo lojalitātes karti

Sekojot globālajām digitalizācijas tendencēm, BENU Aptieka kā pirmais aptieku tīkls Latvijā, sākot ar šā gada oktobri, ir ieviesusi inovatīvu un klientiem un apkārtējai videi draudzīgu risinājumu – Digitālo lojalitātes karti, kas ir pieejama atjaunotajā un uzlabotajā BENU Aptiekas mobilajā aplikācijā.

Digitālā lojalitātes karte ir klientu vajadzībās balstīts risinājums, ko apstiprina BENU Aptiekas veiktais pētījums, kurā secināts, ka vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju atbalsta plastikāta karšu aizstāšanu ar mobilajām aplikācijām un citiem inovatīviem digitāliem rīkiem. Digitālās lojalitātes kartes ērto lietošanu un sniegtās priekšrocības ļoti pozitīvi novērtējuši ne tikai mūsu klienti, bet arī atzītākie Latvijas influenceri un viedokļu līderi. Populārie TV raidījumu vadītāji Aivis un Lelde Ceriņi uzsver, ka BENU Aptiekas Digitālā lojalitātes karte ir ne tikai mūsdienīgs un klientam ērti lietojams risinājums, bet arī efektīvs veids, kā maciņos izbrīvēt papildu vietu. Tikmēr talantīgā un sabiedrībā iecienītā dziedātāja un radio raidījumu vadītāja Marta Grigale atzīst, ka mūsdienu dinamiskajā ritmā atlaižu un lojalitātes kartes nereti gadās aizmirst, savukārt telefons līdzi ir vienmēr, kas ļauj pilnībā izmantot BENU Aptiekas plašos piedāvājumus un īpašās atlaides.

Ja vēl neesi paguvis iepazīties ar mūsu Digitālās lojalitātes kartes lietošanu un sniegtajām priekšrocībām, aicinām sekot līdzi BENU Aptiekas Facebook kontam un iepazīties ar mūsu sagatavotajiem video:

 
Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv