Krāj „Mans Rimi” naudu arī BENU Aptiekā!

Krāj „Mans Rimi” naudu arī BENU Aptiekā!

Krāj „Mans Rimi” naudu arī BENU Aptiekā!

Lai iepirkšanos padarītu izdevīgu ikvienam, klientu ērtībai privilēģijas BENU Aptiekā izmanto arī „Mans Rimi” karšu īpašnieki. Tāpēc, iepērkoties BENU Aptiekā, iespējams izmantot arī „Mans Rimi” karti.

„Mans Rimi” karšu īpašnieki BENU Aptiekā var gan izlietot jau uzkrātos punktus, gan arī ar katru no pirkumiem veidot jaunu uzkrājumu. Mans Rimi”karšu īpašniekiem iepirkšanās BENU Aptiekā ir īpaši izdevīga, jo, uzrādot lojalitātes karti „Mans Rimi”, veidojas naudas uzkrājums 5% apmērā no pirkuma summas. Noteikumi gan neattiecas uz kompensējamo medikamentu un akcijas preču iegādi. Uzkrāto „Mans Rimi” naudu, kas nopelnīta par pirkumiem BENU Aptiekā, karšu īpašnieki var izmantot, iepērkoties „Rimi” un „Supernetto” veikalos visā Latvijā. Piemēram, ja vasaras laikā gadījies saaukstēties un aptiekā par kakla pretsāpju tabletēm un pretklepus sīrupu tiek iztērēti 5 eiro, tad „Mans Rimi”  kartē uzkrājas 5% no pirkuma summas, proti, 25 centi, ko vēlāk iespējams iztērēt, veicot pirkumus „Rimi” vai „Supernetto” veikalā.

Tāpat kā „Rimi” veikali, arī BENU Aptiekas tīkls ir attīstījies visā Latvijā, tāpēc „Mans Rimi” naudas uzkrāšana aptiekās ir ļoti ērta un pieejama iedzīvotājiem arī ārpus Rīgas. Vēl jo vairāk – desmit no BENU Aptiekām atrodas blakus vai ļoti tuvu kādam no „Rimi” veikaliem.

Patlaban Latvijā ir vairāk nekā 65 BENU Aptiekas, līdz ar to „Mans Rimi” lojalitātes kartes iespējams ērti izmantot kādā no aptiekām Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī, Salacgrīvā, Daugavpilī, Rēzeknē un citviet Latvijā. Tomēr jāpiebilst, ka abu piedāvāto lojalitātes programmu nosacījumi nesummējas.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv