Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs neizrāda rūpes par sirds veselību

BENU Aptiekas Veselības monitoringa dati uzsver: katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs (28%) neizrāda īpašas rūpes par sirds veselību, savukārt vēl 24% nepārzina simptomus, kas varētu liecināt par sirds veselības problēmām.

Ģimenes ārste Zane Zitmane un BENU Aptiekas farmaceita Ilze Priedniece uzsver, ka par sirds veselību jārūpējas ik dienu, kā arī, neatkarīgi no vecuma un veselības stāvokļa, katru gadu jāveic sirds izmeklējumi. Lai stiprinātu savu sirdi, ievērojiet veselīgu dzīvesveidu – lietojiet pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu, nodarbojieties ar fiziskām aktivitātēm, dzeriet pietiekami daudz ūdens, veiciet regulārus asinsspiediena mērījumus, ko varat ērti izdarīt sev tuvākajā BENU Aptiekā, kā arī saglabājiet pozitīvu noskaņojumu un ikdienā ierobežojiet tabakas un alkohola patēriņu. BENU Aptieka Veselības monitorings tiek veikts sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS kopš šā gada aprīļa, lai noskaidrotu Latvijas iedzīvotāju viedokli par dažādiem ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītiem jautājumiem un sniegtu sabiedrībai vērtīgus ārstu un farmaceitu ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai. Rūpēsimies par sirds veselību kopā!

Atpakaļ |
Dalīties
1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei
Skatīt visus
info@benu.lv