Jēkabpils BENU Aptieka – turpmāk Rīgas ielā 130!

BENU Aptieka, ko iepriekš jēkabpilieši bija raduši apmeklēt Jēkabpils reģionālās slimnīcas telpās, turpmāk atradīsies jaunā vietā – Rīgas ielā 130.

Aptieka jau ir iekārtojusies jaunajās telpās un vērusi durvis apmeklētājiem, kā ierasts piedāvājot visa veida medikamentus, higiēnas preces, uztura bagātinātājus, kā arī kosmētiku ādas un matu kopšanai no pasaulē vadošajiem zīmoliem.

Aptiekas vadītāja Veronika Bokāne stāsta: “Laipni gaidīsim mūsu pastāvīgos, kā arī jaunos klientus jaunajā vietā, Rīgas ielā 130. Pārcelšanās jaunajā adresē vienlaikus dod mums iespēju uzrunāt arī jaunus klientus. Priecāsimies pie mums redzēt ikvienu un palīdzēt ar padomu un ieteikumu, kas īpaši aktuāls var būt, tuvojoties saaukstēšanās sezonai.”

Jauna vieta – jaunas atlaides!

Atzīmējot pārcelšanos uz jaunu vietu, vēlamies savus klientus iepriecināt ar lieliskiem piedāvājumiem ādas un matu kopšanai, kā arī uztura bagātinātājiem, tādēļ no 28. septembra līdz 1. oktobrim Jēkabpils BENU Aptiekā:

·         30% atlaide BIODERMA, URIAGE, EUCERIN, LA ROCHE-POSAY, VICHY, WELLA, LAKME un INSIGHT zīmola kosmētikai.*

·         25% atlaide uztura bagātinātājiem.*

Laiks parūpēties par sevi!

Šobrīd, kad siltos laikapstākļus nomaina rudenīgas noskaņas un drēgnāks laiks, ir īstais brīdis padomāt par sejas, ķermeņa un roku ādas kopšanas līdzekļu maiņu. Vēsākam laikam piemērotāki būs produkti ar izteikti barojošu efektu. Ir pieejami arī vēsajai sezonai īpaši izstrādāti ādas kopšanas produkti.

“Savukārt no uztura bagātinātājiem sevišķi aktuāli būs imunitāti stiprinošie kompleksi, C vitamīns, D vitamīns, arī dažādas minerālvielas. Vispiemērotāko produktu tieši jums palīdzēsim izvēlēties uz vietas aptiekā,” saka V. Bokāne.

Novēlam jums veselīgu šo laiku!

Aptiekas darba laiki:

Darba dienās: 8:00-19:00 

Sestdienās: 8:00-15:00

Svētdiena – brīvdiena

*Atlaides neattiecas uz akcijas precēm, nesummējas un ir spēkā, izmantojot klientu lojalitātes karti.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv