Jaunākajā BENU Aptiekas podkāstā aicina būt vērīgiem pret ērču aktivitāti

Sekojot jaunākajām pasaules tendencēm, BENU Aptieka turpina būt pirmais farmācijas uzņēmums Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā podkāstus jeb unikālu audio saturu par aktuāliem ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītiem jautājumiem, sniedzot sabiedrībai vērtīgus Latvijā atzītāko ārstu, veselības speciālistu un zinošu farmaceitu ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai.

Jaunākais BENU Aptiekas podkāsts ir veltīts ērču izraisītajām slimībām Latvijā, jo siltā ziema ir noteikusi, ka ērču aktivitāte šogad ir sākusies krietni agrāk nekā citus gadus. Turklāt Slimību profilakses un kontroles centra dati liecina, ka ar ērču pārnēsātām slimībām – ērču encefalītu, Laimboreliozi, ērlihiozi un citām ik gadu slimo vairāki simti cilvēku. Tāpēc par ērču slimībām, to veidiem, pazīmēm un ārstēšanu podkāstā stāsta Rīgas Austrumu Klīniskā slimnīcas stacionāra Latvijas Infektoloģijas centra virsārste, infektoloģe, hepatoloģe, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes lektore dr. Velga Ķūse.

Savukārt nākamais BENU Aptiekas podkāsts tiks veltīts stresam un trauksmes sajūtai, ko radījusi jaunā koronavīrusa Covid-19 straujā izplatība un ārkārtas stāvoklis. Podkāstā tiks pārrunāti dažādi faktori, kas ietekmē cilvēku šī brīža labsajūtu, kā arī tiks sniegti augsta līmeņa psihoterapeita ieteikumi, kā tikt galā ar ārkārtas situācijas radīto trauksmi.

Šo un citus mūsu podkāstus klausies Spotify un Youtube platformās: https://www.youtube.com/watch?v=BBk-utNqxzA&t=15s https://open.spotify.com/show/1ZGI0RkvJyZS8uuLa60C7d Rūpēsimies par veselību kopā!

Atpakaļ |
Dalīties
1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti
Skatīt visus
info@benu.lv