Jaunākais BENU Aptiekas podkāsts pievērš uzmanību stresa mazināšanai Covid-19 laikā

Sekojot jaunākajām pasaules tendencēm, BENU Aptieka turpina būt pirmais farmācijas uzņēmums Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā podkāstus jeb unikālu audio saturu par aktuāliem ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītiem jautājumiem, sniedzot sabiedrībai vērtīgus Latvijā atzītāko ārstu, veselības speciālistu un zinošu farmaceitu ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai. Ievērojot sociālo distancēšanos un rūpējoties par sarunas dalībnieku veselību, šis podkāsts tika ierakstīts attālināti.

BENU Aptiekas Stresa termometra rezultāti atklāj: 18% Latvijas iedzīvotāju par Covid-19 izplatību izrāda ļoti lielu satraukumu (10 baļļu skalā snieguši vērtējumu 9 vai 10), lielākā vai mazākā mērā satraucas 60% respondentu (vērtējumi no 5 līdz 8), savukārt sava uztraukuma līmeni zemāk par 4 norādījis 21% pētījuma dalībnieku. Tāpēc jaunākajā BENU Aptiekas podkāstā psihoterapeits Dr. Andris Veselovskis stāsta par to, kā tikt galā ar Covid-19 izraisīto stresu, neļaut tam sabojāt savstarpējās attiecības, kā arī par krīzi kā attīstības un izaugsmes iespēju visās dzīves jomās.

Savukārt nākamais BENU Aptiekas podkāsts tiks veltīts vēl vienai Covid-19 laikā īpaši aktuālai tēmai – veselīgam uzturam un gardu maltīšu gatavošanai, atrodoties mājās.

Šo un citus mūsu podkāstus klausies Spotify un Youtube platformās:

 

Spotify: https://open.spotify.com/episode/0Auutl2mbraXDT7oKuv9sP

Rūpēsimies par veselību kopā!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv