Jauna Skaistuma vēstnese un plaša kosmētikas dienu komunikācija

BENU Aptieka turpina rūpēties par skaistumu, turklāt vēl aktīvāk nekā iepriekš! No oktobra par mūsu Skaistuma vēstnesi kļūst Maija Rozīte Krištopane, kas ir ne vien pazīstama un populāra radio un televīzijas raidījumu vadītāja, bet arī viena no Latvijas vadošajām influencerēm, ar gandrīz 25 tūkstošu lielu sekotāju pulku sociālo tīklu vietnē Instagram.

BENU Aptieka turpina rūpēties par skaistumu, turklāt vēl aktīvāk nekā iepriekš! No oktobra par mūsu Skaistuma vēstnesi kļūst Maija Rozīte Krištopane, kas ir ne vien pazīstama un populāra radio un televīzijas raidījumu vadītāja, bet arī viena no Latvijas vadošajām influencerēm, ar gandrīz 25 tūkstošu lielu sekotāju pulku sociālo tīklu vietnē Instagram. Izvēlētā skaistuma vēstnese ienesīs jaunas vēsmas aptiekas skaistuma kategorijas komunikācijā, turklāt palīdzēs paplašināt līdzšinējo auditoriju ar aktīvu sociālo tīklu komunikāciju. Tiek uzlabots arī ierastais skaistuma dienu komunikācijas materiālu dizains, kā arī izstrādāts īpašs komunikācijas plāns sociālajiem tīkliem, kas palīdzēs uzrunāt ikvienu, kam rūp ādas skaistums un veselība.

Turklāt arī skaistuma dienu piedāvājumā ieviestas ievērojamas pārmaiņas, piedāvājot klientiem vēl izdevīgākas cenas – turpmāk trešdienās un ceturtdienās kosmētikai tiks piemērot 30% atlaide.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv