Iznācis otrais BENU žurnāla izdevums "Laiks veselībai un skaistumam"!

No - 01.12.2015, līdz - 28.12.2015

Ir iznācis otrais BENU žurnāla izdevums "Laiks veselībai un skaistumam"!

Ziemas sezonas žurnālā atrodami vērtīgi un sezonai aktuāli speciālistu padomi  veselībai, skaistumam un labsajūtai.  Šajā numurā mūsu  lasītājiem būs iespēja gūt vērtīgus speciālistu padomus par ādas kopšanu  ziemas periodā, imunitātes stiprināšanu, rudens-ziemas depresiju,  kā arī tuvāk iepazīt mūsu lieliskos un zināšanām bagātos BENU aptiekas farmaceitus.

Andris Bulis dalīsies ar saviem motivācijas avotiem, veselības un možuma recepti. BENU aptiekas loterijas uzvarētāja Inese Ķipste pastāstīs par savu pirmo  ceļojumu uz noslēpumaino Itāliju. Inese dalīsies ar atmiņām par ceļojumu, kas bija viņas pirmais ceļojums pēc 35 gadu pārtraukuma. Lasītājiem būs iespēja uzzināt, kāpēc BENU aptiekas farmācijas daļas vadītājai Vizmai Vīksnai jau no bērnības škita interesanti doties vecākiem līdzi uz aptieku.

BENU aptieku žurnāls pieejams BENU aptiekās visā Latvijā. Žurnāla cena ir 1 EUR, bet „BENU Aptieka” lojalitātes karšu īpašniekiem tas pieejams bez maksas. Nākamais BENU aptieku žurnāls pie lasītājiem nonāks nākama gada pavasarī.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv