Izglītojošā saruna un konsultācija par sirds veselību

Savlaicīgi nepamanītas un novārtā atstātas sirds un asinsvadu slimības rada būtisku risku sirdsdarbības traucējumiem. Aicinot sabiedrību laikus domāt par sirds veselības profilaksi un uzņemties kontroli par savu veselību, „BENU Aptieka” sadarbībā ar pacientu biedrību "ParSirdi.lv" aicina 5. decembrī apmeklēt izglītojošu sarunu pēcpusdienu Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā.

Pasākuma īpašais viesis būs pazīstamais kardiologs, dr. med. Kārlis Trušinskis, kurš pastāstīs par biežāko un izplatītāko iemeslu sirds saslimšanām – augstu asinsspiedienu jeb hipertensiju. Tāpat speciālists sniegs atbildes uz pacientu biežāk uzdotajiem jautājumiem par to, kāpēc hipertensija vispār rodas, kādas ir ārstēšanas metodes, kādi medikamenti pieejami hipertensijas ārstēšanā, kā novērst riskus u.tml. Sarunas noslēgumā speciālists atbildēs arī uz apmeklētājiem interesējošiem jautājumiem.

Tāpat pasākuma norises laikā no plkst.16.30 interesentiem būs lieliska iespēja kopā ar „BENU Aptieka” farmaceitiem bez maksas veikt asinsspiediena mērījumus, kā arī saņemt konsultāciju veselības stāvokļa uzlabošanai. Tāpat organizatori parūpējušies arī par noderīgām dāvanām – jaunāko žurnāla „Sirds un veselība” numuru, asinsspiediena mērījumu dienasgrāmatām u.c.

Saruna ar interesentiem noritēs Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas aktu zālē (15. korpusa pagrabstāvā) no plkst.16.30. Interesenti savu dalību pasākumam aicināti pieteikt līdz 2. decembrim, zvanot pa tālruni 20383221 vai rakstot uz e-pastu info@parsirdi.lv.

Pasākums norit pēc sirds un sirds asinsvadu slimību pacientu pacientu biedrības “ParSirdi.lv” iniciatīvas.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv